×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2013
Drukāt

Gudļevskis: Tampabeja interesējās jau pirms pasaules čempionāta

AFP/LETAAFP/LETA

“Tampabejas “Lightning” par mani interesējās jau pirms pasaules čempionāta,” sarunā ar “LA” pirmdien sacīja 20 gadus vecais hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Jau ziņots, ka Gudļevski NHL ikgadējā draftā piektajā kārtā ar kopējo 124. numuru izvēlējās „Lightning”. Gudļevskis savas akcijas pacēla šopavasar, kad Latvijas izlases sastāvā aizvadīja četras solīdas spēles pasaules čempionātā, taču izrādās, ka „Lightning” par 20 gadus veco latvieti interesējusies jau pirms Helsinkiem. “Viņi jautāja par manu situāciju, ko domāju, vai gribētu braukt uz turieni. Teicu – ja būs iespēja, nebūtu slikti, bet piebildu, ka man ir līgums ar “Dinamo”,” sacīja hokejists.

„Man personīgi zvanīja no Tampabejas, vēlāk arī Vašingtonas un Čikāgas. Vēl dažas komandas kontaktējās ar aģentu, kurš brīdināja, ka mani varētu draftēt, bet nekad jau nevar būt pārliecināts. Izvēles ceremonijai līdzi nesekoju, jo man no rīta bija treniņš, vajadzēja izgulēties. Kādas sajūtas? Iepriekšējos trīs gadus gaidīju, ka būs, bet nebija. Tagad tas noticis. Forši,” sarunā ar „LA” 20 gadus vecais Gudļevskis pauda gandarījumu, vienlaikus sev raksturīgā stilā uzsverot – šis ieraksts neko negarantē, viss atkarīgs no paša.

Tuvākie plāni Kristeram šobrīd vēl navskaidri. „Jāsazvanās ar aģentu, apspriedīsimies un izlemsim,” viņš skaidroja. Visticamākais, „Lightning” gribēs Gudļevski jūlijā redzēt jauno spēlētāju nometnē. „Ja būs iespēja, negribētos to palaist garām. Bieži NHL klubi neaicina. Pēc nometnes viņi pasaka, vai rēķinās ar tevi vai nē. Tad varēs domāt. Šobrīd situācija ir tāda, ka man uz gadu ir līgums ar Rīgas „Dinamo” un es to cienu,” uzsver Gudļevskis, kurš kļuvis par 29 NHL draftēto Latvijas hokejistu un tikai otro vārtsargu pēc Artūra Irbes.

Pēc pasaules čempionāta, kurā ar Latvijas izlasi tika ieņemta 11. vieta, Kristers divas nedēļas atpūties un sācis gatavoties jaunajai sezonai. „Eju uz zāli, biju aizbraucis arī pie Leonīda Tambijeva uz nometni Brocēnos, kur bija ledus, paslidoju. Tā kā šobrīd esmu labā formā,” teic Kristers. Ja amerikāņi aicinās, viņš jau jūlijā gatavs atrādīt savus talantus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+