Sports
Citi sporta veidi

Gudra, sievišķīga, eleganta. Prezidente Ineta Radeviča 16

Athletics – World Athletics Championships – women’s long jump victory ceremony – London Stadium, London, Britain – August 6, 2017 – Ineta Radevica of Latvia is promoted from Bronze to Silver in the Long Jump discipline from Daegu 2011 REUTERS/Phil Noble

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča svētdien pasaules čempionātā Londonā saņēma sudraba medaļu un pēcāk norādīja, ka to velta Latvijas vieglatlētikas saimei.

Radeviča 2011. gadā pasaules čempionātā Tegu ieguva bronzu tāllēkšanā, taču vēlāk izrādījās, ka sudrabu izcīnījusī Krievijas pārstāve Olga Kučerenko lietojusi aizliegtas vielas un tika diskvalificēta, tādējādi uz otro vietu pakāpās Radeviča. No spējīgas sportistes viņa kļuvusi par funkcionāri, kas lieliski reprezentē savu sporta veidu. Turpmākajā dzīvē Radeviču gaida tikpat lielas lietas kā līdzšinējā.

Skatoties Inetas intervijas arvien pieķeru sevi pie domas – vai viņa nav labāks orators kā vairāki mūsu pēdējie prezidenti, par vidēju Saeimas deputātu nemaz nerunājot? Es saredzu ne tikai sievišķību, eleganci un gudrību, bet arī – patiesumu. Viņai izdodas, un cerams, ka tas palīdzēs ne tikai vieglatlētikas attīstībai, bet vēlāk būs motivācija iepeldēt plašākos ūdeņos.

LA.lv