Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Gudrā spuldzīte

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “BeON” sākusi cīņu ar garnadžiem, radot “viedspuldzi”, kas aktīvi darbojas, pat mājas saimniekiem neatrodoties mājās.

“BeON” spuldzīte iemācās saimnieku paradumus un automātiski ieslēdzas un izslēdzas ierastajā laikā, kaut esat atvaļinājumā vai izbraucis uz lauku mājām. Izmantojot īpaši radītu viedtālruņu lietotni, varat sistēmai likt noprast prombūtni, tādējādi spuldzīte sāks automātiski darboties. Ražotājs norāda, ka spuldzīte darbosies 22 gadus, tai strādājot trīs stundas dienā. Spuldzīte patērē 13 vatus un ir 800 lūmenu spilgta. Trīs spuldzīšu cena ir 176 eiro. Savukārt par katru nākamo spuldzīti būs jāšķiras no 66 eiro.

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+