Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. oktobris, 2015
Drukāt

Gudrā spuldzīte

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “BeON” sākusi cīņu ar garnadžiem, radot “viedspuldzi”, kas aktīvi darbojas, pat mājas saimniekiem neatrodoties mājās.

“BeON” spuldzīte iemācās saimnieku paradumus un automātiski ieslēdzas un izslēdzas ierastajā laikā, kaut esat atvaļinājumā vai izbraucis uz lauku mājām. Izmantojot īpaši radītu viedtālruņu lietotni, varat sistēmai likt noprast prombūtni, tādējādi spuldzīte sāks automātiski darboties. Ražotājs norāda, ka spuldzīte darbosies 22 gadus, tai strādājot trīs stundas dienā. Spuldzīte patērē 13 vatus un ir 800 lūmenu spilgta. Trīs spuldzīšu cena ir 176 eiro. Savukārt par katru nākamo spuldzīti būs jāšķiras no 66 eiro.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+