Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

Gudrais kafijas automāts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Behmor” izstrādājusi viedo kafijas automātu “Behmor Connected Coffee Brewer”, kas maksā ievērojamus 310 eiro. Ierīci var savienot ar “Android” vai “iOS” operētājsistēmu darbinātu viedtālruni. Ar īpaši izstrādātu lietotni var kontrolēt kafijas automāta darbību, piemēram, nosakot, cik karstu kafiju vai cik personām vēlies. Protams, lietotne arī paziņos, kad kafija ir gatava. Tāpat ierīcē iebūvēts Wi-Fi bezvadu tīkls.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+