Latvijā
Sabiedrība

Gudrās mīļsedziņas ikdienā ar mazuli 1

Publicitātes foto

Mūsdienās pasaule ir tik ļoti attīstījusies un mūsu ikdienā ienesusi tik daudz inovāciju, ka grūti pat iztēloties, kas varētu mūs pārsteigt un izbrīnīt. Inovācijas un dažādi jauninājumi tiek piedāvāti arī pašiem mazākajiem – mūsu bērniem. Pie dažādiem agrāk neredzētiem bērnu ratiem, šūpolēm, karuseļiem, spēlēm nu esam pieraduši, toties milzīgu izbrīnu jauno vecāku acīs redzam, kad viņi padzird par jaunajām Gudrajām sedziņām – sedziņām, kas daudz labāk par mammu un tēti zina, kurš mazulis ir jāsilda, bet kuram jāsamazina svīšana.

Galerijas nosaukums

Mazulim ienākot šajā pasaulē, jaunās ģimenes ierastais dzīves ritms mainās kardināli, mainās arī pasaules uztvere, tādēļ lielākā daļa ikdienas tiek pakārtota mazulim un tas, kādēļ viņš raud vai, tieši otrādi, kādēļ neraud, vai viņam ir pietiekami silti, vai nav par karstu, ir jautājumi, kurus jaunie vecāki uzdod visai bieži un ne tik viegli vienmēr atrast uz tiem īstās atbildes. Nevienu mazuli nav iespējams pielīdzināt kādam citam, jo viņi ir tik dažādi – vienam vienmēr un visur būs auksti, toties cits svīdīs biežāk nekā viņa vienaudži. Tas pats attiecas arī uz citām jomām, viens ēd viņam piedāvāto, cits kategoriski atsakās, viens veļas divos trijos mēnešos, cits to dara vēlāk, bet ir ikdienas lietas, kuras lieto lielākā daļa mazuļu, kā, piemēram, autiņbiksītes, drēbītes, sedziņas, ratiņi, un tas, kā izvēlēties labāko un katram piemērotāko, ir jauno vecāku rokās. Kādu pūriņu tie sarūpēs, ir atkarīgs no daudziem faktoriem – iespējām, informētības, gaumes.

Iegādājoties pirmo pūriņu noteikti neiztikt bez pirmās mīļsedziņas. Ir gan adītas, gan auduma, gan kombinētas, bet kura būtu tā īstā? Ir pieejamas Gudrās mīļsedziņas, kurās iestrādātas īpašas molekulas – OUTLAST, kas nodrošina to, lai nebūtu par aukstu un arī par karstu, bet būtu tieši laikā. Sedziņu galvenā īpašība ir šīs molekulas, ne pašas sedziņas audums, tādēļ ieteiktu jaunajiem vecākiem neapjukt, jo ikdienā šādu audumu sedziņas veikalos un internetā ir pieejamas ļoti daudz, maldinot, ka šīs būs tās īstās – Gudrās, bet nē, Gudro sedziņu “odziņa” ir tajā, ka zem kokvilnas tiek īpaši iestrādātas šīs OUTLAST molekulas, kas no ārpuses vizuāli nav pamanāmas, bet sajūtamas gan. Šīs sedziņas 2016. gadā saņēma arī apbalvojumu izstādē, iekļūstot TOP 3 “Kielce KIDS TIME” nominācijā “Inovācijas zīdaiņu tekstilā”. Kādēļ šādas sedziņas tika radītas? Tās neizveidoja roboti, tās radīja tādi paši cilvēki kā mēs – vecāki, dvīņu vecāki, kuri ikdienā saskārās ar problēmu, ka grūti noteikt, kad mazulim ir par karstu vai aukstu – klājam vienu sedziņu, otru, uzvelkam siltāku jaciņu, siltākas zeķītes… Tieši šī iemesla dēļ arī tika radītas šādas sedziņas, kas savu funkciju pilda, aiztaupot raizes vecākiem un nodrošinot komfortu mazuļiem. Šī pati Vācijā radītā OUTLAST tehnoloģija tiek izmantota profesionālu sporta apģērbu un apavu ražošanā, kā arī kosmonautu tērpiem. Izklausās ļoti kosmiski un neticami, bet tas strādā. Ļoti bieži šīs Gudrās sedziņas iegādājas vecāki, kuru mazuļi ir piedzimuši agrāk, un viņiem ķermeņa temperatūras regulācija vēl nav nostiprinājusies, šīs sedziņas noder arī ļoti karstā laikā, tās patīkami atvēsina. Par tām ir pieejamas arī jauno māmiņu un tētu atsauksmes, taču pats galvenais ir apmierināti, izgulējušies un veseli mazuļi, jo, nodrošinot pareizo temperatūru, mēs samazinām iespēju, ka bērns varētu sasvīst, apsaldēties. Nav jābaidās par sedziņas kopšanu, to drīkst mazgāt 30 grādu temperatūrā saudzīgajā režīmā, vienīgais ierobežojums – nedrīkst žāvēt atklātos saules staros.

LA.lv