Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. marts, 2016
Drukāt

Gudrie virtuves svari

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tirgū parādās arvien vairāk un vairāk gudro virtuves iekārtu, kuras var savienot ar tālruni. Nu jau kādu laiku šo ierīču starpā ir arī gudrie virtuves svari.

“Perfect Company” atjauninājuši savus “Perfect Bake Pro” svarus, kas strādā līdzīgi kā to oriģināls. Savā “iOS” vai “Android” tālrunī instalējiet kompānijas lietotni, no tās izvēlieties sev interesējošu recepti, savienojiet svarus ar savu tālruni, uz svariem uzlieciet bļodu, kurā taps jūsu izvēlētais brīnums, un sekojiet lietotnes pamācībai, kā to pagatavot. Līdzko bļodā pievienojat jaunas sastāvdaļas, lietotne kopā ar svariem spēj noteikt svara maiņas un pasaka jums priekšā, vai esat pievienojuši vajadzīgo daudzumu. Jaunie svari ieguvuši nerūsējošā tērauda korpusu, aizvietojot iepriekšējā modeļa plastmasu, kā arī svarus nu iespējams savienot ar “Bluetooth” un ir iespējams lietotnē pievienot arī pašiem savas receptes. Par 90 eiro iegūsiet ne tikai noderīgos svarus, bet arī krāsns termometru, trīs bļodas un stendu, kurā, gatavojot ēdienu, varat nolikt savu tālruni.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+