×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. septembris, 2015
Drukāt

Gudrs skaistulis ar skarbu dzīvesstāstu. Suņuvīrs Grejs meklē labas mājas (5)

Foto - FacebookFoto - Facebook

Viņš ir īpašs. Jo savos suņa brieduma gados zina, ko nozīmē atbildība par cilvēku. Bijis nolemts atbildīgam darbam visu līdzšinējo suņa mūžu: vienmēr droši nogādāt saimnieku mājās un sargāt viņu brīžos, kad viņš pats nespēj neko… Liktenis viņu nav lutinājis – atņēmis divus saimniekus – dzērājus, bezpajumtniekus, – un spilgtās dzīves pieredzes dēļ viņa memuāri būtu pieprasīta lasāmviela mūsdienu Rīgas “kaktu dzīves” izzinātājiem. Suņa pavadiņu, tātad dzīves gaitas, liktenis diemžēl licis no rokas rokā. Viņš ir pelnījis mierīgu dzīvi, paļāvību un drošības sajūtu, jo līdz šim drošības sajūtu radījis tikai viņš pats.

Viņu sauc Grejs, un tas ir steidzami, aicina paziņojums sociālajā tīklā “Facebook”.

Grejs būs lielisks kompanjons un draugs ģimenei labākajos gados vai kādam īpašam vientuļniekam, kam vajadzīgs draugs un kluss sarunu biedrs. Suņuvīrs ir aptuveni septiņus gadus vecs, prātīgs, izcili gudrs, nosvērts un paļāvīgs dzīvesbiedrs. Būs priecīgs par dzīvi privātmājā ar dārzu, bet tāpat novērtēs arī mājvietu dzīvoklī ar iespējām iet regulārās garās pastaigās un čučēt omulīgā vietiņā, bet galvenais – visu laiku būt kopā, būt piederīgam.

Dzīve viņa vaibstos iecirtusi dažas rētas, kas skatienu dara dzīvesgudru un nopietnu. Un viņš patiesi arī ir nopietns – tas būtu lielākais prieks ieraudzīt, ka Grejs smaida, tāpēc, ka viņā vairs nav rūpju. Savējiem būs līdz galam uzticīgs, pakļāvīgs un mīļš, mēģinās no acīm nolasīt katru vēlēšanos. Saudzīgi sargās no svešiem, jo visu mūžu tas bijis viņa klusais pienākums.

Pieticīgs ēšanā, bet gribētos, lai dzīve reiz arī viņu pašu palutina. Šobrīd pagaidu māju saimniecei pieķēries no sirds, jo jūt, ka par viņu sirsnīgi rūpējas: Grejs ir saārstēts, potēts, sakopts un samīļots, viņam apsolīts, ka turpmāk nekas slikts ar viņu nenotiks. Līdz šim nav īstas skaidrības, kādas viņa attiecības ar citiem suņiem un kaķiem – izskatās, ka visa veida astes viņu atstāj pilnīgi vienaldzīgu; katrā ziņā agresijas vai neiecietības pazīmju nav bijis.

Ja Greja stāsts uzrunājis un zini, ka viņam vari piedāvāt labu kompāniju un mājvietu, zvani 27736767 vai 29406260.

Sirsnīgs lūgums dalīties ar šo informāciju un bildēm, lai Grejs ātri atrod savas jaunās, mīļās mājas. Palīdzam lūdzu! Paldies!

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu vismaz saimniece pedeja jaunu majvietu nav atradusi,jo sez zem koka atspiedusies uz lapu maisiem.skumji

  2. Kā Grejam klājas? Vai suña vīriñu jau ir sameklējuši labie saimnieki?

  3. Nejausi sanaca iepazities ar so labsirdigo sunu viru,tik tiesam labsirdigs un jauks suns,kas sargaja savu pedejo saimnieci un bija vinai visu laiku blakus,lai kada ari vina,bija.Gribeju palidzet.bet vina nebija ar mieru atdot suni patversmei,Priecajos,ka vins ir pagaidu majas,un ,lai suns atrod savus istos saimniekus,kas vinu miles.

  4. No visas sirds vèlu, lai Grejam tiek saimnieks, kursh ir shì sunja vèrts

  5. Pazinu šo suni vairākus gadus; viņš ar savu toreizējo saimnieku mitinājās Cēsu ielā. Atceros, vienā februāra dienā, pirms kādiem 3 gadiem, sniegputenī, kad uz mirkli izgāju ārā uz piemājas veikalu ar savu suni, parunājāmies, viņš lāpstoja sniegu, par ko abiem no veikala tika desa un maize, tai reizē es tāpat vien uzprasīju, kā tad sauc tavu suni. Viņš – krievs būdams – teica – Grej. Tad es vēl nosmējos, re kā, silda ar pie viena! Viņš sargāja savu saimnieku ilgus gadus un domājams ne reizi vien arī nosargāja, cik nu tas bija viņa spēkos. Atceros, kā viņš viņu sēdināja trolejbusā, kā īstajā pieturā bīdīja ar purnu ārā. Nu tā tas bija.

Draugiem Facebook Twitter Google+