×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. novembris, 2014
Drukāt

Gulbenes apkaimē veikta autoceļu pretapledojuma apstrāde (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdienas, 16.novembra, rītā uz autoceļiem Gulbenes apkaimē konstatēts apsarmojums, tādēļ veikta slideno posmu kaisīšana ar pretapledojuma materiāliem, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Agrā rītā apsarmojums konstatēts atsevišķos autoceļu Smiltene-Gulbene, Madona-Gulbene un Gulbene-Balvi posmos.

Kopumā ceļi ir sausi. Apledojuma veidošanās iespējama vienīgi valsts ziemeļaustrumu daļā, kur ir skaidras debesis un gaisa temperatūra noslīdējusi nedaudz zem nulles.

Sinoptiķi prognozē, ka dienas laikā visā valstī būs labi braukšanas apstākļi. Jaunnedēļ atsevišķās vietās iespējama apledojuma veidošanās; pārsvarā autoceļi būs sausi.

“Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka, gaisa temperatūrai svārstoties ap nulli, uz brauktuves esošais mitrums var sasalt un veidot apledojumu jeb tā dēvēto melno ledu. Paaugstinātas apledošanas riska vietas ir tilti un ceļu posmi ūdenstilpju un meža tuvumā.

Autoceļu ziemas uzturēšanas sezona sākās 1.novembrī un turpināsies līdz 31.martam. Šajā laikā ceļu dienesti īpaši uzmanīgi seko līdzi laikapstākļu ietekmei uz satiksmes drošību, savlaicīgi veicot ceļu attīrīšanu no sniega un brauktuvju pretapledojuma apstrādi. Ziemas sezonā ceļu uzturētāji mobilizēti darbam visu diennakti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijas avīze latvisku virsrakstu nevar uzralstīt?

Draugiem Facebook Twitter Google+