×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
10. janvāris, 2014
Drukāt

Gulbi gaida atkaltikšanās ar Monako

tennis.co.autennis.co.au

Ernests Gulbis Austrālijas atklāto čempionātu jaunnedēļ sāks ar maču pret argentīnieti Huanu Monako.

ATP rangā pašlaik 24. vietā eošais Gulbis pēc spāņa Nikolasa Almagro atteikuma ir izlikts ar 23. numuru, kas pirmajās divās kārtās garantē izvairīšanos no cita izliktā pretinieka. Argentīnietis Huans Monako pašlaik ATP rangā atrodas 42. vietā, taču vēl pērn bija labāko divdesmitniekā.

Ernests Gulbis sezonas pirmajā “Grand Slam” Austrālijas čempionātā spēlējis piecas reizes un tikai vienreiz aizkļuvis līdz otrajai kārtai. Var teikt, ka tālā Okeānija ir Ernestam neveiksmīgākais kontinents. Tomēr pēc nesenā turnīra Dohā Gulbis atzina, ka sasniedzis labu sportisko formu un pirmo reizi uz Austrāliju dodas ar prieku.

Pret Monako būs atkaltikšanās. Līdzšinējās četrās savstarpējās spēlēs Gulbis uzvarējis tikai reizi – 2009. gadā Tokijā. Gulbja un Monako ceļi krustojušies arī Austrālijas čempionāta pirmajā kārtā 2010. gadā – toreiz ar 6:3, 7:6, 6:1 pārāks bija argentīnietis.

Šoreiz jāatzīst, ka Gulbim ar izlozi nav paveicies, toties jau ar pirmo spēli būs pārbaudījums, cik Gulbis ir gatavs šim turnīram. Ar savu labāko tenisu uz Melburnas ātrajiem laukumiem pret māla laukumu un ilgu izspēļu cienītāju Monako latvietis pirms spēles būs favorīts. Monako savainojuma dēļ turnīros nav spēlējis kopš septembra, tomēr gluži bez spēļu prakses nav. Nupat paraugspēlēs Monako spēlēja pret Novāku Džokoviču (5:7, 1:6) un ATP ranga 321. numuru austrālieti Džordanu Tompsonu (4:6, 2:6). Šķiet, ka argentīnietis ir patālu no savā labākā tenisa.

Otrajā kārtā šī dueļa uzvarētājs sacentīsies ar kolumbieti Santjago Hiraldo vai Semu Kveriju no ASV.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+