Sports

Gulbim uzvara 14 geimos, Ostapenko tikpat pārliecinošs zaudējums 16

AFP/LETA

Ernests Gulbis Bostadē (Zviedrija) pēc ilgāka pārtraukuma atgriezies ATP turnīru apritē, pirmajā kārtā ar 6:2, 6:0 pārspējot Marselu Ilhanu no Turcijas.

Gulbis pēc izstāšanās no Vimbldonas turnīra turpināja treniņus uz māla seguma laukumiem un šīs nedēļas turnīrs Zviedrijas pilsētā Bostadē ir laba iespēja iekrāt kādu ranga punktu un atgriezties uz uzvaru ceļa. Arī izloze bija labvēlīga – pirmais pretinieks turks Marsels Ilhans līdz šim ATP sēriju turnīros bija izcīnījis tikai 16 uzvaras, bet aizvadītās nedēļas nogalē aizvadīja sīvas cīņas Turcijas komandas sastāvā Deivisa kausa izcīņā.
Par Gulbja pārsvaru spēlē daiļrunīgi runā rezultāts, turklāt Ernestam izdevās uzvarēt arī lielāko daļu izspēļu pie pretinieka serves. Bostades turnīra otrajā kārtā Gulbis tiksies ar ATP ranga 121. vietas īpašnieku francūzi Polu Anrī Metjū.
Latvijas labākā tenisiste, WTA ranga 131. vietas īpašniece Aļona Ostapenko Stambulā otro reizi karjerā spēlēja WTA sērijas pamatturnīrā. Diemžēl iznākums līdzīgs kā Gulbja spēlē, tikai šoreiz par sliktu mūsējai – 2:6, 0:6 pret ranga 101. vietas īpašnieci Kirstenu Flipkensu no Beļģijas. Ranga vērtējumā šis turnīrs dos 19 punktus.

LA.lv