Gulbis divreiz atspēlējas pirmajā uzvarā Barselonā 0

ATP 500 sērijas turnīru Barselonā Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis sācis ar 7:5, 7:6 (7-1) uzvaru pār ATP ranga 104. vietas īpašnieku Danielu Himeno Traveru.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Gulbis šogad Barselonā izlikts ar devīto numuru, tādēļ pirmajā kārtā bija brīvs, bet otrajā pretī dabūja šajā turnīrā ar īpašo uzaicinājumu spēlējošo mājinieku Danielu Himeno Traveru. Abi sportisti līdz šim nebija tikušies.

Spēles sākums Barselonas centrālajā kortā Gulbim īsti nevedās. Iespējams, pie vainas agrais spēles sākums, jo rīta stundās Gulbim nereti bijušas problēmas parādīt savu labāko spēli. Pirmajos geimos pie savas serves bija cīņa, pie pretinieka tādas nebija. Likumsakarīgi, ka pirmais pie breikbumbām tika Himeno Travers un vienu no divām piektajā geimā arī izmantoja. Pērc tam Ernestam izdevās savu spēli uzlabot un astotajā geimā uzvarēt jau pie spāņu serves (4:4). Pirmajā setā izšķirošs izrādījās 12. geims, kurā Gulbis no 15:40 pie pretinieka serves spēja uzvarēt četras izspēles pēc kārtas un līdz ar to visu setu.

Otrais sets bija ļoti līdzīgs – Gulbis atkal zaudēja piekto geimu pie savas serves, atkal astotajā geimā šo breiku atdeva. No taibreika spēlēšanas gan šoreiz neizdevās izmukt, taču tajā Ernests bija pārliecinošs, ļaujot pretiniekam uzvarēt tikai vienu izspēli.

Par Barselonas otrās kārtas pārvarēšanu Gulbim pienākas 45 ranga punkti un 20 820 eiro liela prēmija. Savu nākamo pretinieku Gulbis uzzinās tikai trešdien ukraiņa Aleksandra Dolgopolova (22. vieta rangā) un spāņa Alberta Montanjesa (59.) spēlē.