AP/Scanpix

Gulbis izkrīt pirmajā kārtā un paliek bez ranga punktiem 0

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien bez lieliem variantiem cieta zaudējumu Francijas pilsētā Orlēnā notiekošā “Challenger” sērijas turnīra pirmajā kārtā.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Gulbis, kurš pasaules rangā ieņem 208.vietu, 67 minūtes ilgušā mačā ar 4-6, 1-6 atzina mājinieka Kenija de Šepera pārākumu, kurš rangā ir 161.vietā.

Pirmajā setā ilgu laiku labāki bija servētāji, tomēr devītajā geimā francūzis izmantoja breika iespēju, pēc tam uzvarot arī setu, kamēr Gulbis pie breika iespējām netika.
Savukārt otrajā setā Gulbis ātri nokļuva iedzinējos ar 0-4, lai gan ceturtajā geimā viņam bija četras breikbumbas, nevienu no tām neizmantojot, izskaņā no fiasko tā arī neizvairoties.

Abiem tenisistiem šī bija ceturtā savstarpējā spēlē, uzvaras abiem dalot uz pusēm.
Šajā turnīrā Gulbis startēja arī organizatoru īpašo ielūgumu jeb “wild card”, pie ATP ranga punktiem tā arī netiekot.

Pagājušajā nedēļā viņš spēlēja Sanktpēterburgas “ATP World Tour 250” sērijas turnīrā, kur pārvarēja kvalifikāciju, bet zaudēja pamatsacensību pirmajā kārtā.
Gulbis jau gadu cīnās ar ar veselības problēmām un šobrīd turnīros piedalās ar aizsargāto rangu vai organizatoru piešķirtiem īpašajiem ielūgumiem.
“Challenger” sērijas turnīrā Gulbis startēja otro reizi šajā sezonā.