Sports
Citi sporta veidi

Gulbis kā Ziemassvētku vecītis: es uzdāvināju spēli0

AP/Scanpix

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis trešdien Francijas atklātā čempionāta otrās kārtas mačā pretiniekam Mateo Beretīni no Itālijas pasniedzis pārāk daudz dāvanu, uzskata sportists.

Gulbis trešdien otrajā kārtā ar 2-6, 6-3, 4-6, 3-6 piekāpās Beretīni. Latvijas tenisists šajā mačā pamanījās pieļaut 15 dubultkļūdas, kamēr viņa pretinieks – tikai divas. Ievērojams bija arī nepiespiesto kļūdu skaits – 67 pret itāļa 29.

“Zināju, ka Beretīni spēlēs labi. Ja godīgi, ir sajūtas, ka es šo spēli vienkārši uzdāvināju. Man bija pārāk daudz dubultkļūdu un nepiespiesto kļūdu. Tieši tāpēc viņš lauza manu servi. Beretīni aizvadīja labu spēli, tomēr nepaveica neko iespaidīgu. Viņš vienkārši muļķīgi nekļūdījās un ar to lielākoties ir pietiekami 80% gadījumu,” atzina Gulbis.

Saistītie raksti

“Beretīni ir labs un jauns tenisists, kuram ir laba serve un sitiens no labās puses, kamēr sitiens no neērtās puses nav tik labs, lai arī pret mani arī tas viņam bija gana veiksmīgs. Arī savam izmēram viņš kustās gana labi,” 21 gadu veco pretinieku sarunā ar portālu “Ubitennis.com” slavēja Gulbis.

Gulbis ATP rangā atrodams 160.vietā, bet Beretīni ieņem 96.pozīciju. Abiem tenisistiem šī bija pirmā savstarpējā spēle vēsturē.

LA.lv