Gulbis pārvar Delrejbīčas turnīra kvalifikāciju 0

Ernests Gulbis (109. vieta ATP rangā) sasniedzis Delrejbīčas (ASV) pamatturnīru, kvalifikācijas izšķirošajā spēlē divarpus stundās ar 6:7 (5-7), 7:5, 6:4 pārspējot ukraini Denisu Molčanovu (217.).

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Trešajā kvalifikācijas kārtā Gulbim kā pa celmiem gāja jau no pirmā geima, kurš tika zaudēts pie savas serves. Te izdevās atspēlēt breiku, te atkal to zaudēt, te atspēlēt, līdz pirmā seta taibreikā nosvērtāks tomēr bija Molčanovs. Otrajā setā visai līdzīga nestabilitāte – uzvarēts geims pie ukraiņa serves (4:3) un tūdaļ zaudēts pie savas (4:4), tomēr beigu beigās uzvarēts sets ar 7:5. Trešajā setā pietika ar vienu breiku un tas tika uzvarēts ar 6:4.

Gulbim tā bija jau trešā spēle Delrejbīcās kvalifikācijas turnīrā. Pirmajā divās ar 6:3, 6:4 tika pārspēts amerikānis Daniels Kosakovskis, otrajā ar 7:6 (7-2), 6:4 cits ukrainis Iļja Marčenko. Ņemot vērā, ka šī Ernestam ir pirmā nedēļa Amerikā pēc ierašanās no Eiropas, iespējams, sakrājies nogurums un aklimatizācijas problēmas.

Par iekļūšanu pamatturnīrā Gulbis jau nopelnījis 12 ATP ranga punktus, taču pērn viņš šeit aizkļuva līdz ceturtdaļdfinālam un šonedēļ kopumā jāaizstāv 45 punkti.

Gulbja pretinieks pirmajā kārtā vēl nav nosaukts. Visticamāk, tas būs ATP ranga 76. numurs amerikānis Raiens Harisons.