×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. marts, 2013
Drukāt

Gulbis uzvar Indianvelsas pirmajā kvalifikācijas kārtā

indianvelsa2

ATP Masters sērijas turnīrā Indianvelsā Ernests Gulbis pirmajā kvalifikācijas kārtā ar 6:7 (5-7), 6:2, 6:4 pārspēja 18 gadus jauno amerikāni Kristianu Harisonu, kurš ATP ranga tabulā ir 392. vietā.

Divas diennaktis pēc uzvaras Delrejbīčas turnīrā un pārlidojuma uz ASV rietumu krastu Gulbja spēļu maratons turpinājās. Delrejbīčā tās bija astoņas spēles deviņās dienās, cik tādu būs Indianvelsā?

Pret 18 gadus jauno amerikāni Kristianu Harisonu uzva nāca sarežģītā trīs setu cīņā. Pirmā seta sākumā Gulbim bija iespēja uzvarēt geimu pie pretinieka serves. Neizdevās, un uzvarot servētājiem, tika sasniegts taibreiks. Tajā izvērtās līdzvērtīga cīņa, kura beidzās ar Gulbja dubutkļūdu un zaudētu setu – 6:7 (5-7).

Otrajā un trešajā setā Gulbis jau setu sākumos uzvarēja geimu pie pretinieka serves un šo pārsvaru pēc tam pārliecinoši pārvērta uzvarētos setos un spēlē – 6:2, 6:4.

Lai iekļūtu Indianvelsas Masters pamatturnīrā, būs jāpārvar vēl viena kvalifikācijas kārta. Tajā Gulbja pretinieks būs ranga 150. vietas īpašnieks Olivjē Rohuss no Beļģijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+