Uncategorized

Gunārs Ķirsons Mežaparkā audzinās savu hokejistu sapņu komandu0

Foto – Leta

Uzņēmēja, a/s „Lido” īpašnieka Gunāra Ķirsona dzīvē sācies jauns posms – viņš ir soli tuvāk sava sapņa piepildījumam par savu hokeja sapņu komandu. Ceļš uz to ir bijis mērķtiecīgs, jo jau pirms trīs gadiem viņš izveidoja bērnu hokeju komandu „Lido Latvija”, kurā trenējas bērni no 12 gadu vecuma.

Kā ziņo žurnāls „Privātā Dzīve” šo zēnu pilnvērtīgai sportiskai attīstībai Ķirsons Mežaparkā par 3500 eiro mēnesī īrē māju, kurā tiek algots pavārs, kas gatavo zēniem ēdienu, pie viņiem nāk pasniedzēji, kas palīdz apgūt aktiermākslu un mūziku. Kā atzīst uzņēmējs, šo gadu laikā hokeja komandā viņš ieguldījis vairāk nekā vienu miljonu eiro.

Taču, veicot visus aprēķinus, uzņēmējs sapratis, ka daudz izdevīgāk ir īpašumu iegādāties. Tā nu šobrīd Gunārs Ķirsons Mežaparkā kredītā ir iegādājies māju, kurā līdz nākamajam gadam paredzēts pabeigt pārbūvi. Līdz ar šo lēmumu izkristalizējies vēl kāds sen lolots sapnis, kā „Privātajai Dzīvei” atklāj uzņēmējs: „Mums Latvijā ir daudz bērnu, kam vispār nav vecāku. Tāpēc es gribu savā aizgādībā paņemt 10 – 12 tādus zēnus, no kuriem izveidot hokejistu komandu. Tas ir mans sapnis. Protams, juridiski tas nav nemaz tik vienkārši, taču es esmu procesā.”

Jaunie sporta talanti tikšot meklēti Latvijas bērnunamos un internātskolās un noteikti tiks pārbaudīts viņu veselības stāvoklis, lai nebūtu problēmu nopietni pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Jaunajā mājā, kurā bērni varēs sākt dzīvi nākamgad būs ne tikai sporta zāle, bet arī katram sava istaba, kurā varēs pabūt vienatnē un netraucēti mācīties. Sava istaba Mežaparka mājā būs arī Ķirsonam.

Sportiskās aktivitātes nav svešas arī pašam Gunāram Ķirsonam. Savulaik mācījies Murjāņu sporta skolā. Trīs reizes kļuvis par Latvijas čempionu sambo, bijis Baltijas valstu čempions. Ieguvis melno jostu džudo, taču sportā sācis trenēties vieglatlētikā un nodarbojies ar šķēpa mešanu. 2005. gadā dibinājis džudo klubu „Lido” un ir tā prezidents. 2009. gadā ticis ievēlēts par Latvijas Džudo federācijas valdes priekšsēdētāju.

LA.lv