×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2014
Drukāt

Gunta Sloga kļūst par LTV kultūras redaktori (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Televīzijas (LTV) komandai pievienojusies žurnāliste Gunta Sloga, kura turpmāk strādās par satura redaktori kultūras, izklaides, bērnu un izglītības raidījumiem, ziņo LTV.

Gunta Sloga kā ilggadēja laikraksta “Diena” korespondente atspoguļojusi virkni valstij nozīmīgu politikas un kultūras notikumu, veidojusi ārvalstu reportāžas, bijusi arī laikraksta korespondente Briselē. Žurnāliste, kas ieguvusi arī maģistra grādu teātra zinātnē, ir valdes locekle Pasaules mūzikas un mākslas fondā.

“Pieņēmu piedāvājumu pievienoties Latvijas Televīzijas komandai, jo manos ieskatos šobrīd šis ir viens no profesionālākajiem un radošākajiem Latvijas medijiem, kas piedāvā plašas izaugsmes iespējas saviem darbiniekiem. Sabiedriskajam medijam, atšķirībā no komerckanāliem, ir būtiska loma kultūras un nacionālās identitātes stiprināšanā,” komentē Gunta Sloga. Viņas mērķi jaunajā amatā būs veicināt pēc iespējas plašu un daudzveidīgu kultūras atspoguļojumu LTV, kā arī pievērst pastiprinātu uzmanību bērnus un jauniešus saistoša satura radīšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par to, kā viņa izgāzās Zatlera pirmajā starptautiskajā (!) preses konferencē nebalsī kliegdama un ķēmodama Ķīnas žurnālistu, kurš viņai aizrādīja. Briseles ieaudzinātā kuļtura tagad būs arī LTV.

Draugiem Facebook Twitter Google+