Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Guntaram Godiņam piešķirts Viesītes Goda pilsoņa nosaukums (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Viesītietim, dzejniekam un tulkotājam Guntaram Godiņam piešķirts Viesītes Goda pilsoņa nosaukums, aģentūru LETA informēja Viesītes novada pašvaldībā.

Augstais apbalvojums Godiņam piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts un savas dzimtās pilsētas Viesītes identitātes stiprināšanā, par kultūras vērtību popularizēšanu un par Viesītes vārda nešanu pasaulē.

Apbalvojuma svinīgā pasniegšana Godiņam paredzēta Viesītes pilsētas svētkos 1. augustā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atvainojos, bet vispirms Viesītes Goda pilsones nosaukumu būtu pelnījusi viņa māte- Viesītē visu mūžu nodzīvojusī vēstures skolotāja Gertrūde Godiņa, kurai šogad nosvinēta 88. dzimšanas diena. Savā lielajā vecumā viņa joprojām turpina pētīt Viesītes vēsturi un par uzzināto informē iedzīvotājus domes avīzē “Viesītes novada vēstis”

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+