×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Guntars Ķirsis: “Latvijas Koncerti” no mana darba Dzintaru koncertzālē necietīs.” (3)

Foto: LETAFoto: LETA

VSIA "Latvijas Koncerti" direktors Guntars Ķirsis.

Jūrmalas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Dzintaru koncertzāle” dalībnieku sapulce 18. februārī pieņēma lēmumu iecelt SIA “Dzintaru koncertzāle” valdes priekšsēdētāja amatā pašreizējo “Latvijas Koncertu” vadītāju Guntaru Ķirsi, portālu LA.lv informēja Jūrmalas domes sabiedrisko attiecību daļā.

Portālam LA.lv Guntars Ķirsis sacīja, ka saņēmis Kultūras ministrijas atļauju apvienot darbu Dzintaru koncertzālē un “Latvijas Koncertos”, un ka līdzšinējais amats jauno pienākumu dēļ necietīs. Neoficiāla informācija liecina, ka pēdējā laikā ievērojami pastiprināta “Latvijas Koncertu” radošā komanda – piemēram, par festivālu norisi turpmāk rūpēsies Arturs Maskats -, tādējādi Guntars Ķirsis ir mazliet atslogots.

Kapitāldaļu turētāja pārstāvis, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis lēmumu pieņemt darbā Guntaru Ķirsi pamato ar viņa profesionalitāti, ko apliecina viņa spēja vadīt apjomīgus, saturiski bagātus un mērķauditorijas interesēm atbilstošus projektus: “Ņemot vērā to, ka jau šā gada nogalē durvis vērs atjaunotā Dzintaru koncertzāle un Jūrmala kļūs par kultūras pilsētu visa gada garumā, mēs vēlamies Jūrmalā redzēt ne tikai jau esošos pasākumus, kas šeit ierasti notikuši gadu gaitā, bet paši veidot jaunas, spilgtas kultūras dzīves norises, jaunā pakāpē, starptautiski atpazīstamus pasākumus, kas piesaistītu kultūras dzīves cienītājus ne tikai Austrumeiropā, bet daudz plašākā mērogā.”

SIA “Dzintaru koncertzāle” valdes priekšsēdētājs Guntars Ķirsis: “Jaunie uzstādījumi Jūrmalas kultūras dzīvē tiks realizēti, balstoties uz vēsturiskām tradīcijām, atjaunojot Dzintaru koncertzālē augstvērtīgas un profesionālas mākslas klātbūtni. Mans redzējums attiecībā uz Dzintaru koncertzāli – panākt tās popularitāti starptautiskajā apritē, vienlaikus balstoties koncertzāles unikalitātē, nodrošinot koncertzāles sezonu visa gada garumā. Jūrmalas koncertdzīves mērķis ir veidot kultūras tūrisma produktu, kas būtu pievilcīgs gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Tā būs iespēja piesaistīt tūristus visa gada garumā, piedāvājot gan kvalitatīvus mūzikas projektus, gan telpas semināriem un konferencēm.”

Jautāts par tuvākajiem plāniem Dzintaru koncertzālē, Guntars Ķirsis sacīja, ka patlaban iepazīstas ar saplānoto notikumu kalendāru un vēl nevarot komentēt to, vai kas programmā tiks manīts un vai vispār izmaiņas nepieciešamas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nu viņam jau nekas, citi tāpat strāddās, viņš zimēsies….sevi jau neapbižos.

  2. Un šis neskaitās interešu konflikts? Par valsts subsidēto koncertu norisi Dzintaru koncertzālē Ķirsis slēdz līgumu ar Ķirsi (Latvijas Koncerti un Dzintaru koncertzāle).

Draugiem Facebook Twitter Google+