Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Guntis Kalniņš pieņems Saeimas deputāta mandātu Bergmaņa vietā

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas sēžu zāle.

Guntis Kalniņš (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) piekritis pieņemt Saeimas deputāta mandātu uz laiku partijas biedra Raimonda Bergmaņa vietā, liecina amatpersonu iesniegumi Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai.

Bergmanis, kurš 8.jūlija Saeimas ārkārtas sēdē tika apstiprināts par aizsardzības ministru, ar iesniegumu paziņojis, ka noliek deputāta mandātu.

12.Saeimas vēlēšanās Kalniņš kandidēja Zemgales vēlēšanu apgabalā. Centrālajai vēlēšanu komisijai sniegtās ziņas pērn 12.Saeimas vēlēšanu laikā liecina, ka Kalniņš ir Jēkabpils pašvaldības Privatizācijas komisijas loceklis, kā arī valdes loceklis vairākos uzņēmumos.

Amatpersonu iesniegumi tiks skatīti Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē pirmdien, 20.jūlijā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+