Uncategorized

Guntu Virkavu Nacionālajā teātrī tomēr neredzēsim 4

Foto – Leta

Pērnā gada nogalē Latvijas Nacionālais teātris pārtrauca izrādes “Laulāts un brīvs”, kurā galvenajā lomā bija skatāma aktrise Gunta Virkava (65) un pārtrauca darba attiecības ar viņu. Toreiz kuluāros runāja, ka teātra direktors Ojārs Rubenis jau ilgstoši auklējies ar mākslinieci, kura ik pa laikam mierinājumu radusi alkohola glāzītē.

Žurnālā “Kas Jauns” aktrise skaidro, ka bijis konflikts ar teātra direktoru. “Tad presē piesauca kaut kādu alkoholismu. Daļēji par to dzeršanu tur kaut kas ir, bet mēs visi kādreiz kaut ko pagrēkojam. Es to nenoliedzu. Es neesmu svētā ar baltiem spārniņiem.” Tomēr aktrise bija pārliecināta, ka jau šosezon teātrī atgriezīsies.

Taču teātra pārstāve Līga Rimšēviča atklāj, ka Guntu Virkavu arī jaunajā sezonā uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves neredzēsim, jo neviens režisors viņu nav izvēlējies. Un šai izvēlei nav nekāda sakara ar aktrises un teātra direktora notikušo konfliktu. “Kas Jauns” teātra pārstāve norāda: “Ar to jau nebeidzas Virkavas aktrises darbs, ja kaut kādu iemesl dēļ viņai nav lomu Nacionālajā teātrī. Citi aktieri arī meklē iespējas, un Latvijā šobrīd tādu ir daudz. Piemēram, Gunta ir ļoti pieprasīta ierunāt reklāmas, un ceru, ka bez darba viņa nepaliks.”

LA.lv