Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. oktobris, 2015
Drukāt

Gūst atbalstu ES imigrantu pabalstu jautājumā (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Britānijai ir tiesības pārbaudīt, vai citu Eiropas Savienības valstu pilsoņi ir likumīgi tās pastāvīgie iedzīvotāji, pirms viņiem tiek piešķirti bērnu pabalsti,  pavēstīja galvenais ES jurists.

Viņš rekomendējis ES tiesai noraidīt Eiropas Komisijas prasību pret Britāniju šajā jautājumā. Londona to apsveikusi, solot stingri ierobežot imigrantiem pieejamo sociālo atbalstu. Premjers Deivids Kemerons (attēlā) brīdinājis Eiropas līderus, ka pretošanās šai Londonas iecerei varētu ietekmēt balsojumu pirms 2017. gada beigām gaidāmajā referendumā par Britānijas palikšanu vai izstāšanos no ES. Komisija vērsās tiesā pēc tam, kad bija saņēmusi daudzas ES valstu pilsoņu sūdzības, ka Londona tiem atteikusi bērnu pabalstus, jo viņiem nav bijušas pastāvīgo iedzīvotāju tiesības. EK uzskata, ka Britānijas pieeja imigrantu bērnu pabalstu pieprasījumiem ir diskriminējoša un pretrunā ar ES normu garu. Britānija pieprasa imigrantiem pierādīt savas tiesības uz pastāvīgā iedzīvotāja statusu un uzskata to par samērīgu soli, lai nodrošinātu, ka pabalsti tiek izmaksāti tiem, kas ir attiecīgi integrēti valstī. Tagad tiek gaidīts ES tiesas galīgais lēmums šajā jautājumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. allah akbar-mums ir tikai tiesibas,jums pienakumi,pret mums.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+