×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
12. oktobris, 2014
Drukāt

Gūst smagas traumas, strādājot piemājas darbos

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī vairākiem cilvēkiem bijusi nepieciešama mediķu palīdzība, kad tie guvuši smagas traumas, strādājot dažādus piemājas darbus, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē kāda 35 gadus veca sieviete, nesot malku, paklupusi un tai kaklā iedūries ass zars. Sievietei sākusies spēcīga asiņošana un iestājies šoka stāvoklis. Mediķi sniedza neatliekamo palīdzību, stabilizēja sievietes stāvokli un nogādāja slimnīcā.

Savukārt Latgalē 41 gadu vecs vīrietis, strādājot ar motorzāģi, iezāģējis sev kaklā un sejā. Vīrietim bijusi spēcīga asiņošana un iestājies šoka stāvoklis. NMPD darbinieki vīrietim snieguši palīdzību, un viņš nogādāts slimnīcā.

Kurzemē mediķu palīdzība bijusi nepieciešama 62 gadus vecam vīrietim, kurš ar ēveli traumējis plaukstu. Vīrietim konstatēta daļēja pirkstu amputācija. Latgalē kādam 45 gadus vecam vīrietim uz kājas no pacēlāja uzkritusi vieglā automašīna. Vīrietim konstatēti lūzumi, un viņš nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1254 izsaukumiem, no kuriem 257 bijuši saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+