Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
24. septembris, 2014
Drukāt

Gustavs Strenga vedīs ekskursijās pa “Pagrīdes Rīgu”

Foto: LETAFoto: LETA

Vēsturnieks Gustavs Strenga.

Žaņa Lipkes memoriāls projekta “Pagrīdes Rīga” ietvaros septembra nogalē un oktobra sākumā aicina ekskursijā pa galvaspilsētas centru, izzinot vietas, kurās kara laikā slēpti cilvēki, pavēstīja memoriāla pārstāve Anna Peršteina.

“Pagrides Rīga” ir Žaņa Lipkes muzeja dalība “Rīga 2014” programmā, un tās iecere ir ar izstādes, interaktīvas kartes, piemiņas zīmju un ekskursiju palīdzību radīt priekšstatu par pilsētu kā telpu, kurā cilvēki ne vien dzīvo, strādā un atpūšas, bet arī rod patvērumu brīdī, kad viņu dzīvībai un brīvībai draud briesmas.

Ekskursijas vedīs stundu ilgā pastaigā, kuras laikā būs iespējams uzzināt vajāto slēpšanās stāstus un stāstus par cilvēkiem, kuri riskējot ar savu dzīvību, viņus slēpa. Ekskursijas vadīs vēstures doktors Gustavs Strenga.

Ekskursijas notiks: 25. septembrī, 6. oktobrī, 13. oktobrī – latviešu valodā; 27. septembrī – angļu valodā. To sākums plkst.14 Esplanādē.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+