Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. jūnijs, 2014
Drukāt

Gūto traumu skaits pēdējā diennaktī pārsniedzis 330

Foto-LETAFoto-LETA

Pēdējās diennakts laikā ātrā palīdzība saņēmusi izsaukumus uz vairāk nekā 330 traumām, kas ir vairāk nekā citās dienās, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Daudz ir cietušo ceļu satiksmes negadījumos, daudz bijušas arī traumas, kas gūtas attiecību skaidrošanas rezultātā.

Bukša pastāstīja, ka pēdējā laikā pieaug traumu skaits velobraucējiem un motociklu vai motorolleru vadītājiem. Tostarp sestdien, 7.jūnijā, smagi cietis 21 gadus vecs vīrietis, avarējot ar motociklu. Kāda sieviete, skatoties laiku rokas pulkstenī, ar riteni iebraukusi stabā.

Latgalē noslīcis 58 gadus vecs vīrietis. Radiniece redzējusi, ka viņš iegājis dīķī peldēties, bet nav atgriezies. Glābēji atrada vīrieti jau noslīkušu.

Savukārt Pierīgā slīcis 40 gadus vecs vīrietis, kurš zem ūdens bijis piecas minūtes. Ātrās palīdzības mediķi viņu smagā stāvoklī bez samaņas nogādājuši slimnīcā.

Latgalē pēkšņi samaņu zaudējis 54 gadus vecs vīrietis, kuram draugi snieguši pirmo palīdzību, bet reanimāciju pēc tam pārņēmusi mediķu brigāde, vīrietis nogādāts ārstniecības iestādē.

Pierīgā, strādājot dārzā, sestdien čūska sakodusi 61 gadus vecu sievieti.

Ātrā palīdzība sestdien devās uz 1263 izsaukumiem, no kuriem 339 bija traumas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+