×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
8. novembris, 2016
Drukāt

H2E pārved divas Red Dot balvas (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē Berlīnē, Vācijā, norisinājās prestižās dizaina balvas Red Dot pasniegšanas ceremonija un labāko darbu izstāde, kur atzinību izpelnījās divas dizaina biroja H2E veidotās ekspozīcijas.

Izvērtējot no 46 valstīm iesniegtos darbus, kategorijā Komunikāciju dizains žūrija par laureātiem atzina H2E ekspozīcijas “Informācija” un “10 lietu stāsti par cilvēku un varu”.

Ekspozīcija “10 lietu stāsti par cilvēku un varu” bija apskatāma Stūra mājā. Desmit autentiski Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja priekšmeti mijiedarbojoties ar telpām un desmit stāstiem radīja emocionāli piesātinātu ceļojumu Latvijas vēsturē.

Latvijas laikmetīgā dizaina ekspozīcija “Informācija” bija veltīta Latvijas grafikas dizaina dažādajiem aspektiem produktos, pakalpojumos un procesos. Tā aicināja iepazīt Latvijas dizaina daudzveidību un apzināties grafikas dizainu kā būtisku aspektu ikvienā jomā.

Red Dot ir starptautiska dizaina balva, ko katru gadu piešķir Design Zentrum Nordrhein Westfalen, Vācijā. Kopš 1955. gada tā tiek uzskatīta par izcilas kvalitātes rādītāju. Ik gadu neatkarīga, starptautiska žūrija izvērtē vairāk kā 17 000 pieteikumu trīs disciplīnās – produktu dizains, komunikāciju dizains, dizaina koncepcija – un daudzās kategorijās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apsveicu!

Draugiem Facebook Twitter Google+