Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
14. oktobris, 2015
Drukāt

Habarovskas bērnudārzā nošauts brūnais lācis

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Habarovskā gadu vecs lācis pārpeldējis Amūru un ielauzies tirdzniecības centrā, pēc tam nonācis bērnudārza teritorijā, kur viņu nošāva specvienības OMON kaujinieki, šorīt raksta Krievijas mediji.

Informāciju par to, ka Habarovskas Industriālajā rajonā, netālu no sporta arēnas “Jerofejs” manīts brūnais lācis, atbildīgie dienesti sāka saņemt ap pusnakti. Policija aplenca aizdomīgo rajonu, un gājēji tika brīdināti tam netuvoties.

Tuvojoties rītam, lācis nonāca pie tirdzniecības centra “Saulespuķe”, ar galvu izsita durvis un ielauzās foajē, kur minūtes piecas skraidīja, biedēdams apsargus.

Ieradās policija, kas lāci iedzina netālu esošā – tobrīd vēl tukšā – bērnudārza teritorijā un to noslēdza. Diemžēl uz notikuma vietu uzaicinātie mednieki ieradās bez jebkādiem ieročiem un palīglīdzekļiem, kas ļautu lāci iemidzināt. Rezultātā tika izsaukti OMON pārstāvji, kas lāci nošāva.

Pievienot komentāru

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+