Mobilā versija
+2.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Hāgenskalna Komūnā notiks literatūras vakars

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Hāgenskalna Komūnā 21.jūlijā notiks literatūras vakars, kurā Kristīne Ulberga lasīs stāstu, ko papildinās Vilnis Bīriņš no Anša Rūtentāla Kustību teātra un performanču mākslinieks Artis Gulbis.

Par stāstu Ulberga saka tā: “Reiz man noredzējās sapnis. Divi vilki lielā mežā dzen pēdas. Nevis stirnām, bet cits citam. Tie rikšo pa apli ošņājot pēdas, bet tā arī nesatiekas. Piecus, desmit gadus. Tik ilgi, cik vilki vispār dzīvo. Viņi nomirst katrs savā mežmalā, tā arī nesatikušies, neiekodušies otra rīklē, pat neieraudzījuši, ka tas otrs vispār dzīvo. Tieši tā, kā vilki, cilvēki meklē laimi. Ne jau laime viņiem svarīga. Meklējumi. Laimes pēdas. Jo tuvāk, jo tālāk. Jo tālāk, jo tuvāk. Varētu daudz runāt un klusēt par meklējumiem, kas sākas ar dzīvotgribu. Varbūt mājas arī ir neliela laime. Kad cilvēks ir tur, viņš raujas prom, bet prombūtnē sapņo atgriezties. Lai pārbaudītu, vai tā tiešām notiek, es gāju 900 kilometrus uz Santjago katedrāli. Jo tālāk no mājām es gāju, jo vairāk tām pietuvojos. Mājas atradās manī.”

Neierastās literatūras vakara otrā daļa būs diskusija un saruna par stāsta laikā notverto un redzēto. Saruna par ceļu, radīšanas ceļu un netveramo robežu starp stāstu un atstātījumu šoreiz ar kustības, mūzikas un mākslas starpniecību.

Neierastās literatūras vakari ir Kaņepes Kultūras centra notiekošo lasījumu cikls.

Pievienot komentāru

Apbalvotas skaistākās pērnā gada grāmatasJau 24. reizi izvērtēts grāmatu vizuālais ietērps un sumināti laureāti, un šovakar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē pasniegtas grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele 2016" balvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+