×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Hakeri ASV televīzijā pārraida ziņas par zombiju uzbrukumu

Hakeri sacēluši trauksmi Montānas štatā, televīzijā pārraidot joku ziņas par zombiju uzbrukumiem.

Ziņojums tika pārraidīts ar trauksmes izziņošanas sistēmas palīdzību, ko parasti izmanto paziņojumiem par īstām katastrofām. “Civilās amatpersonas jūsu apvidū ziņo, ka mirušo līķi ceļas no kapavietām un uzbrūk dzīvajiem,” tika teikts viltus paziņojumā. “Sekojiet norādījumiem uz ekrāna, kas tiks atjaunoti līdz ar jaunas informācijas parādīšanos. Necentieties aizturēt miroņus, jo tie ir ļoti bīstami. Brīdinājums attiecas uz visiem apgabaliem, kuros tas pārraidīts. Šis kanāls tūlīt beigs pārraidi, tāpēc lūdzu izmantojiet ar baterijām darbināmus radioaparātus.”

Viltus paziņojums pirmdienas vakarā pārtrauca vismaz četru vietējo telekanālu ierastos raidījumus, sacīja kanāla “ABC10-CW5” pārstāve Sintija Tompsone. “Noskaidrots, ka hakeris piekļuva trauksmes izziņošanas sistēmai,” viņa paziņoja. “”ABC10-CW5″ izmeklēšanā turpinās sadarbību ar federālajām un štata institūcijām, tai skaitā tiesībsargājošajām un drošības iestādēm.”

“KRTV un daži citi telekanāli kļuva par kiberuzbrukuma upuriem. Mēs joprojām izmeklējam notikušo,” apstiprināja KRTV/KXLH ziņu redaktors Hīts Hegems. Savukārt policija apstiprināja, ka daži iedzīvotāji esot interesējušies par dīvaino paziņojumu. “Mēs saņēmām četrus zvanus, prasot, vai tā ir patiesība,” vietējās policijas pārstāvis pastāstīja laikrakstam “Great Falls Tribune”. “Un tad es nodomāju: “Pag, bet ja nu?”” “Nav novēroti nekādi miroņi, kas celtos no saviem kapiem,” viņš tomēr norādīja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+