Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
2. februāris, 2013
Drukāt

Hakeri nozaguši 250 tūkstošu “Twitter” lietotāju paroles

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Mikroblogošanas vietne “Twitter” paziņojusi, ka tai ir uzbrukuši hakeri, kas nozaguši apmēram 250 tūkstošu lietotāju paroles.

“Šis uzbrukums nebija amatieru darbs, un mēs neuzskatām ka tas bija izolēts incidents,” savā blogā ierakstījis “Twitter” informācijas drošības direktors Bobs Lords.

Viņš piebildis, ka pēdējā laikā “kļuvuši biežāki liela mēroga drošības uzbrukumi, kas ir vērsti pret Savienoto Valstu tehnoloģiju un mediju kompānijām” un ka “Twiter” šonedēļ ir konstatējis mēģinājumus neatļauti piekļūt datiem uzņēmuma datortīklā.

Šonedēļ par to, ka ir kļuvuši par hakeru uzbrukuma upuriem, paziņoja amerikāņu laikraksti “New York Times” un “Wall Sreet Journal”, kas abi norādīja, ka uzbrukumus esot veikuši hakeri no Ķīnas.

Tomēr “Twitter” neminēja, no kurienes varētu būt nācis uzbrukums.

“Twitter” atzinis, ka hakeri varētu būt nozaguši apmēram 250 tūkstošu  lietotāju lietotājvārdus un paroles, kā arī e-pasta adreses un citus datus. Tāpēc šo lietotāju paroles ir anulētas un viņiem ir nosūtītas e-pasta vēstules, kurās teikts, ka jāizveido jaunas paroles.

“Twitter” galvenā mītne atrodas ASV pilsētā Sanfrancisko. Mikroblogošanas vietnei ir vairāk nekā 200 miljoni aktīvu lietotāju visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+