×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. februāris, 2013
Drukāt

Hakeri uzlauzuši ASV Federālo rezervju sistēmas datortīklu

Foto - AFPFoto - AFP

ASV Federālo rezervju sistēma (FRS) atzina, ka tās datortīklam piekļuvuši hakeri, taču incidents nav skāris tās “svarīgākās operācijas”.

FRS to atzina vairākas dienas pēc tam, kad hakeru grupējums “Anonymous” paziņoja, ka izlicis aptuveni 4000 baņķieru personīgo informāciju, kas iegūta no FRS. “Federālo rezervju sistēma zina, ka informācija tika iegūta, izmantojot pagaidu ievainojamību mājaslapas pārdošanas produktā,” teikts FRS pārstāvja paziņojumā. “Ievainojamība drīz pēc atklāšanas tika salabota un tas vairs nav dienaskārtībā. Incidents neietekmēja Federālo rezervju sistēmas svarīgākās operācijas.”

Pirmdien ar “Anonymous” saistīts tvitera konts “Operation Last Resort” paziņoja, ka ieguvis un izvietojis 4000 baņķieru dokumentus. Kā pavēstīja grupējums, tas atmaksā par interneta brīvības aktīvista Ārona Švarca pašnāvību pagājušajā mēnesī. Švarcam draudēja līdz 35 gadu cietumsods un naudas sods viena miljona dolāru apmērā par ielaušanos Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta datorsistēmā. Švarcs lejupielādēja miljoniem akadēmisko žurnālu rakstu un plānojis tos izplatīt bez maksas. Janvārī “Anonymous” bloķēja ASV Tieslietu ministrijai pakļautās Notiesāšanas komisijas interneta vietni, tādā veidā atriebjoties par Švarca nāvi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+