Sports

Hakeri viltīgi apkrāpj Itālijas spēcīgāko futbola komandu0


“Lazio” futbola komandu apkrāpj hakeri, izmantojot viltus e-pastu tiek pie pāris miljoniem eiro.
“Lazio” futbola komandu apkrāpj hakeri, izmantojot viltus e-pastu tiek pie pāris miljoniem eiro.
Foto – LETA/EPA

Itālijas spēcīgākās futbola līgas komanda Romas “Lazio” samaksājusi 2,4 miljonu eiro lielu summu hakeriem, kuri izplatījuši viltus e-pasta paziņojumu.

Itālijas laikraksts “II Tempo” publicējis informāciju, ka kāds hakeru grupējums, kuram bijusi pieejama detalizēta informācija par nīderlandiešu centra aizsarga Stefana de Vrija pārejas nosacījumiem uz “Lazio”, izsūtījusi klubam viltus e-pasta ziņojumu. Tajā tika pieprasīts samaksāt atlikušo 2,4 miljonu eiro pārejas summu Nīderlandes komandai “Feyenoord”.

“Lazio” arī veica šo pārskaitījumu, jo e-pasta ziņojums bija uzrakstīts pietiekami labi, lai nerastos aizdomas, ka tas nav oficiāli atsūtīts no “Feyenoord”.

Nīderlandes komanda nebija saņēmusi naudas summu un tās pārstāvji noliedza, ka būtu ticis izsūtīts e-pasts ar pieprasījumu samaksāt vēl vairāk nekā divus miljonus.

Pēc izmeklēšanas noskaidrots, ka bankas konts, kas saņēma naudas summu, nepieder “Feyenoord” klubam.

Pašlaik 26 gadus vecais de Vrijs “Lazio” komandai pēc veiksmīgi aizvadīta Pasaules kausa pievienojās 2014.gadā par 7,7 miljoniem eiro, taču šobrīd nav vienojies ar vienību par turpmāku sadarbību un tādējādi pēc šīs sezonas to pametīs.

Saistītie raksti

Par nīderlandiešu centra aizsargu interesi esot izrādījusi Itālijas čempione Turīnas “Juventus”, Anglijas komandas Mančestras “City” un Mančestras “United”, kā arī cita itāļu vienība Milānas “Inter”.

A sērijas kopvērtējuma tabulā līderpozīcijā ar 75 punktiem 29 mačos ir “Juventus” komanda, kurai ar 73 punktiem seko “Napoli”. Tālāk ar 59 punktiem ir “AS Roma”, ceturto vietu ar 55 punktiem ieņem “Inter”, piektā ar 54 punktiem ir “Lazio”, bet pirmo sešinieku ar 50 punktiem noslēdz “AC Milan”.

LA.lv