Sports
Citi sporta veidi

Handbola izlasei turnīrā Itālijā jāiztiek bez līderiem0

foto – Paula Čurkste/LETA

Latvijas vīriešu handbola valstsvienība nedēļas nogalē piedalīsies Adrijas kausa izcīņā Kjeti (Itālija), kur tiksies ar Ukrainas, Turcijas un mājinieku izlasēm.

Diemžēl arī šajā turnīrā, kas būs pēdējā pārbaude pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas, Latvijas izlase nebūs labākajā sastāvā.
“Protams, biju cerējis, ka savāksim optimālo sastāvu, jo šī ir praktiski pēdējā iespēja sanākt visiem kopā pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra. Tuminskis atteicās savainojuma dēļ, Krištopāns savainoja muguru Čempionu līgas finālā, problēmas ar potīti bija Tomam Lielajam. Veršakovs un Puriņš nevarēs palīdzēt darba dēļ. Aivis Jurdžs bija gatavs braukt, bet, ņemot vērā, ka nebūsim labākajā sastāvā, nolēmām viņam dot iespēju atpūsties pēc smagās sezonas un savest veselību kārtībā, lai viņš varētu būt ierindā rudenī,” izlases galvenajam trenerim Armandam Uščinam iecerētā ģenerālmēģinājuma vietā būs jāpārbauda tuvākās rezerves.

Mūsējo sastāvā iekļauti 15 spēlētāji, no kuriem 11 pārstāv Latvijas čempionātā spēlējošās komandas. Iespēja debitēt būs Ludzas “Latgola” spēlētājam Normundam Seņkānam, arī vairākiem citiem izlases kandidātiem ir pavisam maza izlases spēļu pieredze.

Saistītie raksti

Ārzemju klubus pārstāvēs komandas kapteinis Ingars Dude (Francijas “Limoges”), vārtsargs Edgars Kukša (“Fredenbeck”, Vācija), Elvijs Borodovskis (“Hasloch”, Vācija) un Raivis Gorbunovs (“HKM Sala”, Slovākija).

Rudenī sāksies Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kurā Latvijas izlasei pretiniekos ielozētas Igaunijas, Nīderlandes un Slovēnijas komandas.

LA.lv