×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. jūnijs, 2013
Drukāt

Handbola izlasei pretī Portugāle, Igaunija, Bosnija un Hercegovina

handball-katara-logo2

2015. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā Latvijas izlase ielozēta vienā grupā ar Portugāles, Igaunijas, Bosnijas un Hercegovinas komandām.

Komandas grupas ietvaros aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura tikai pirmās vietas ieguvēji iegūs tiesības spēlēt izšķirošajā kārtā par ceļazīmi uz 2015. gada pasaules čempionāta finālturnīru Katarā.

Mums par izlozes iznākumu grēks sūdzēties – pretiniekos ir pietiekami spēcīgas, taču uzvaramas komandas. Ar Portugāles izlasi mšuējo ceļi pēdējo 17 gadu laikā krustojušies četros turnīros, esam gan uzvarējuši (divreiz), gan biežak zaudējuši (piecās spēlēs), taču allaž spēkošanās bijusi sīva. Igaunijas izlase ir labi zināms pretinieks, 2014. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā spēlējām neizšķirti 27:27. Arī nākamās cīņas varam gaidīt ar šo pašu – vismaz 50 pret 50 – apziņu. Bosnijas un Hercegovinas izlase pie lieliem panākjumiem nav tikusi, taču tas nebūt nenozīmē, ka tā būtu vāja komanda. Jo īpaši – pretinieka laukumā.

Kvalifikācijas turnīra spēles tiks aizvadītas nākamajā sezonā. Cerēsim un ticēsim, ka Latvijas izlases augšupeja turpināsies, ka būsim labākajā sastāvā un vēl stiprāki kā tagad.

 

2015.g. PASAULES ČEMPIONĀTA KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRS

1.grupa: Lietuva, Turcija, Gruzija, Somija

2.grupa: Slovākija, Rumānija, Kipra, Itālija.

3.grupa: Slovēnija, Šveice, Ukraina, Luksemburga.

4.gupa: Nīderlande, Grieķija, Beļģija, Izraēla.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+