×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
30. maijs, 2018
Drukāt

Hārtlija devums milzīgs, bet jārēķinās ar algas samazināšanu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Bobs Hārtlijs (pa kreisi) un Viesturs Koziols.

Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam tiks samazināta alga, ja viņš turpmāk nevarēs būt ar komandu visu sagatavošanās posmu, sarunā ar “LA” atzina Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Hārtlijs turpmāk darbu izlasē apvienos ar KHL vienības Omskas “Avangard” vadīšanu. Ja klubam būs veiksmīga sezona un pavasarī izdosies tālu tikt Gagarina kausā, kanādiešu speciālists nevarēs ar Latvijas izlasi būt visu sagatavošanās posmu pirms pasaules čempionāta.

Viesturs Koziols gan neredz iemeslu satraukumam: “Esam vienojušies, kā notiks turpmākais darbs. Neredzu nekādus riskus, mums nekas nemainīsies. Vienošanās nostiprināta arī rakstiski, ka Omska respektē Hārtlija darbu ar izlasi. Viņš sezonas logos un uzreiz pēc izslēgšanas spēlēm būs mūsu rīcībā. Dienu skaits, ko pavadīs ar Latvijas izlasi, būs nedaudz mazāks, un attiecīgi koriģēsim samaksu. Nometni pavasarī sāksim vēlāk, jo čempionāts sākas vēlāk (10. maijā), arī pārbaudes spēles būs mazāk un sāksies vēlāk kā šogad.” Neoficiāli zināms, ka Bobs Hārtlijs par Latvijas izlases trenēšanu saņem ap 400 tūkstošiem eiro gadā.

Latvijas izlasei nākamās sezonas laikā ieplānoti divi pārbaudes turnīri – novembrī Baltkrievijā, kā arī februārī, bet vieta vēl neesot zināma. Hārtlijs šajās reizēs būšot ar izlasi. Ir gan divi lielie nezināmie – kas notiks, ja Omskai spēle buksēs un sezonas laikā tā negribēs palaist galveno treneri uz Latviju, kā arī par gatavošanās posmu pavasarī pirms pasaules čempionāta Slovākijā. Ja “Avangard” iekļūst Gagarina kausa finālā, galvenais treneris pievienosies izlasei divas nedēļas pirms turnīra sākuma. Turklāt viņam Omskā asistēs arī palīgi izlasē Žaks Klutjē un Aldis Āboliņš. “Tad, kad līdz tam nonāksim, tad arī skatīsimies. Negribu teoretizēt. Domāju, ka tas nekā mūs neietekmēs, treniņu process notiks,” sprieda Koziols, piebilstot, ka Hārtlijs turpinās konsultēt federāciju treneru apmācības sistēmas veidošanā, proti, no Kanādas federācijas iegūto informācijas bāzi adaptēt Latvijas vajadzībām. Šī gada laikā to iecerēts pabeigt.

Bobs Hārtlijs Latvijas izlasi vadījis pēdējos divos pasaules čempionātos, izcīnot desmito un astoto vietu, un līgums ir spēkā vēl līdz 2022. gadam. “Hārtlija devums ir ļoti liels un to naudā nevar izrēķināt. Spēlētāju ticība, hokejs ieguvis otro elpu. Tas gan nav tikai viņa devums, ir daudz iesaistītās puses. Mēs Latvijas hokeja saimniecību esam pamatīgi pārmainījuši gan no sistemātiskuma, gan ticības viedokļa, ka varam spēlēt labāk,” teica Viesturs Koziols. “Mani viņš nav pārsteidzis, biju domājis, ka nospēlēsim vēl labāk. Ikdienā redzu, kā notiek gatavošanās, spēļu analīze, video nodarbības, kā domājam un plānojam spēlētāju piesaisti, investējam jaunajos hokejistos. Tas nes un vēl nesīs augļus. Pirms ar Bobu sākām sadarbību, redzējām, ka viņš ir hokeja fanātiķis ar lielu pieredzi, milzīgām darba spējām, hokejs ir ne tikai darbs, bet arī vaļasprieks. Negribu teikt, ka viņš mani pārsteidzis. Turpinām Latvijas hokeja sistēmas attīstību un to sakārtojot būs labi rezultāti, nav šaubu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+