Hārtlijs: Elvis kļūdījās, bet – kur mēs būtu bez viņa? 1

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc zaudējuma ASV (3:5) norādīja uz pretinieku ātrumu, paslavēja savus padotos par cīņu un uzmundrināja vārtsargu Elvi Merzļikinu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Bobs Hārtlijs: “Smags zaudējums, bet visu cieņu spēlētājiem par cīņu un pašatdevi. ASV izlase ir ātrākā, ar kuru esam spēlējuši. Pirmais periods bija ļoti labs, iznācām ar lielu enerģiju un mazliet pārsteidzām viņus. Pret tādiem pretiniekiem nevar iet presingā visu spēli, jo viņi ir ļoti meistarīgi, ātri. Redzam, ka izlasē ceturtajā maiņā darbojas hokejisti, kuri NHL ir pirmajās maiņās. Otrajā periodā pieņēmām dažus sliktus lēmumus, kļūdījāmies pie saviem vārtiem un amerikāņi tika atpakaļ spēlē.

Mums atkal jānostājas uz kājām, palikušas divas spēles un joprojām esam labā situācijā, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā. Jāatpūšas un jāsakopo spēki cīņai pret Krieviju un Vāciju.

Bļugers ir jauns puisis, dara daudz labu lietu un AHL ir labākā skola jaunam spēlētājam – kļūt stiprākam, ātrākam un progresēt daudzos citos aspektos. Nepieciešams laiks, lai pārietu jaunā līmenī, šodien viņš bija ļoti labs.

Par vārtsargu spēlē pret Krieviju pagaidām neko nevaru pateikt, rīt redzēsim komandas bildi un izvērtēsim situāciju. Nedomāju, ka Elvis ir noguris. Kur mēs būtu bez viņa? Tā ir lieliska pieredze – 23 gadu vecumā būt komandas pirmajam vārtsargam pasaules čempionātā nav viegli, viņš spēlē lieliski. Jā, šodien kļūdījās, taču tāda ir spēle, visi kļūdās, tikai, ja to izdara vārtsargs, tad neviens vairs izglābt nevar. Arī Patriks Ruā ir ielaidis līdzīgus vārtus.”