Sports
Hokejs

Hārtlijs: Esam pelnījuši ko vairāk, bet mūs pieveica lielvalstis0


Bobs Hārtlijs “diriģē” Latvijas hokejistus.
Bobs Hārtlijs “diriģē” Latvijas hokejistus.
foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs uzskata, ka valstsvienība pasaules čempionātā bija pelnījusi vairāk punktu, tomēr nāksies braukt mājās jau pēc pēdējās grupu turnīra spēles.

Boba Hārtlija atziņas pēc dramatiskā zaudējuma Zviedrijai (4:5), kas vienu maču pirms beigām dzēsa cerības iekļūt ceturtdaļfinālā:

Lieliska spēle, īpaši faniem. Augšā, lejā, īpaši trakajā trešajā periodā. Zinājām, ka jāuzvar pamatlaikā, nomainījām vārtsargu. Atdevām visu. Mums ir bijušas kļūdas katrā spēlē, taču atdeve bijusi katrā momentā. Bēdīgi, trešajā periodā jutu, ka varam paveikt lielu darbu, taču viņi guva pāris vārtus un uzvarēja.

Roberts Bukarts aizvadīja teicamu spēli. Viņam ir lielisks metiens, pārredz laukumu. Guva vairākus ļoti svarīgus vārtus un deva mums iespēju uzvarēt.

Vēlreiz pierādījām, ka varam cīnīties ar hokeja lielvalstīm, hokejs Latvijā aug, bet, protams, ir lietas, ko vajag uzlabot. Ar šādiem jautājumiem saskaras visas mazās nācijas. Jāpaliek pozitīviem un jāturpina strādāt.

Saistītie raksti

Komandā nebija tādu spēlētāju, kas necīnītos, viņi gāja laukumā ar lepnumu par savu valsti. Esam izdarījuši labas lietas, domāju, ka esam pelnījuši ko vairāk, taču tādi ir sporta likumi – ir uzvarētāji un zaudētāji. Mūs pieveica lieliskas komandas.

Mums čempionātā palikusi viena spēle, turpināsim cīnīties tāpat kā latvieši dara vienmēr. Nedrīkstam padoties, lai gan zinām, ka būs jābrauc mājās. Pret Norvēģiju vairāk varēs spēlēt tie, kam bijusi mazāka slodze, taču profesionālajā sportā ir tikai viens mērķis – uzvara. Arī rīt gribēsim uzvarēt, bet dažādās spēles situācijās iespēja sevi parādīt būs lielākam spēlētāju lokam.

LA.lv