Sports
Hokejs

Hārtlijs gandarīts par pieturēšanos pie plāna un sola komandai brīvdienu0


Bobs Hārtlijs ir gandarīts par Latvijas sniegumu pirmajās trijās spēlēs pasaules čempionātā.
Bobs Hārtlijs ir gandarīts par Latvijas sniegumu pirmajās trijās spēlēs pasaules čempionātā.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc uzvaras pār Itāliju (3:0) norādīja, ka par spīti daudziem neizmantotajiem momentiem mača pirmajā pusē ļoti svarīgi bijis turpināt pieturēties pie izstrādātā plāna. Beigās tas nesis rezultātu.

Boba Hārtlija atziņas

Zinājām, ka Itālijas vārtsarga Bernarda sniegumam būs liela nozīme un viņš bija dominējošs. Taču mēs ne brīdi neapstājāmies, pieturējāmies pie spēles plāna un guvām divus vārtus otrajā periodā. Izpildījums bija labā līmenī, bija arī lieliski metieni, bet vārtsargam uz tiem bija sava atbilde.

Ņemot trenera izaicinājumu par aizmuguri situācijā, kad Itālija guva vārtus, bijām 100 procenti pārliecināti. Video treneris mums to paziņoja. Tas varēja kļūt par pagrieziena punktu spēlē, jo mēs dominējām, bet viņiem sanāca veiksmīgs rikošets.

Rihardu Mareni iekļāvām sastāvā, jo, pirmkārt, viņš spēlē ar lielu enerģiju un tāds pats ir arī ārpus laukuma. Komandā vajag spēlētājus, kas ģērbtuvē ienes gaismu. Esmu laimīgs par Rihardu.

Saistītie raksti

Mēs esam aizvadījuši trīs lieliskas spēles, ļoti laba enerģija, disciplīna, spēle ar ripu. Rīt būs brīvdiena, puiši ir to pelnījuši. Turpmākais čempionāta grafiks būs ļoti grūts.

Skatāmies visu komandu spēles un treniņus. Nākamajiem pretiniekiem čehiem ir ļoti solīds sastāvs, plus Bratislava ir tuvu Čehijai, tā kā viņiem būs liels atbalsts tribīnēs, bet mums jābūt tam gataviem.

LA.lv