Sports
Hokejs

Hārtlijs: Latvijā ir vienreizēji, jau lidostā fani man vēlēja veiksmi! 16

foto: lhf.lv

Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam pirmās dienas Rīgā sagādājušas daudz emociju – viņš jau lidostā saticis hokeja līdzjutējus un arī pirmajās vakariņās cilvēki nākuši klāt, lai novēlētu veiksmi.

Šonedēļ Hārtlijs pirmo reizi strādās ar Latvijas izlasi četru dienu treniņnometnē. “Tas ir maz un ne visi spēlētāji būs klāt, bet tajā pašā laikā ir svarīgi satikt spēlētājus, nodibināt labas attiecības. Mums būs individuālas nodarbības, ledus treniņi. Pievērsīsimies spēles sistēmai, detaļām, kā gribam aizsargāties, kā – uzbrukt. Viņi zinās, ko gaidīt turpinājumā, kad martā sāksies galvenā nometne. Gribam, lai spēlētāji justos labi, pārliecināti, ka varam kaut ko sasniegt un iepriecināt fanus,” intervijā Latvijas Hokeja federācijai teic Hārtlijs, kurš ar lieliem panākumiem strādājis NHL, iegūstot arī Stenlija kausu.

Nometne ilgs no trešdienas līdz sestdienai un tajā piedalīsies liela daļa no spēcīgākajiem veselajiem Eiropā spēlējošajiem Latvijas hokejistiem. Nebūs pamatvārtsarga Elvja Merzļikina, kuram janvāra vidū “Lugano” vienībā mainījās galvenais treneris un klubs šoreiz palūdza latvieti neizsaukt.

Pasaules čempionāts risināsies maijā Ķelnē. Latvija ir elites divīzijā jau kopš 1996. gada.

Saistītie raksti
LA.lv