Sports
Hokejs

Hārtlijs lepns par komandu. Tādi panākumi nav bijuši sešus gadus 16

foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas nacionālās valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs uzskata, ka uzvara “Euro Ice Hockey Challange” (EIHC) turnīrā Francijā palīdzēs spēlētājiem vēl vairāk gūt pārliecību par saviem spēkiem un labā noskaņojumā atgriezties savos klubos.

Latvijas izlase EIHC turnīrā izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs, pārliecinoši triumfējot kopvērtējumā. Mūsu komanda pēdējo reizi EIHC turnīrā uzvarēja pirms sešiem gadiem – 2011.gada februārī.
Turnīrā Francijā Latvijas hokejisti izcīnīja trīs uzvaras trijās spēlēs. Latvija ceturtdien rezultatīvā cīņā ar 7:5 pārspēja Baltkrieviju, piektdien ar 4:1 uzvarēja 2018.gada Phjončhanas olimpisko spēļu dalībnieci Slovēniju, bet sestdien ar 3:1 apspēlēja mājinieci Franciju.

“Vēl viens lielisks sniegums šovakar,” pēc uzvaras pret Franciju sacīja Hārtlijs. “Piepildītu Amjēnas stadiona tribīņu priekšā izcīnījām uzvaru ar 3:1 aizraujošā mačā. Šajā turnīrā ielaidām septiņu vārtus, bet paši guvām 14. Komandai, kas pārsvarā ir veidota no jaunajiem spēlētājiem, šis ir lielisks rezultāts. Vidējais valstsvienības vecums bija tikai 22 gadi.”

Saistītie raksti

“Es esmu ļoti lepns un gandarīts par komandas sacensību garu. Trīs uzvaras trijās spēlēs ir lielisks veids, lai celtu pārliecību par saviem spēkiem. Tagad spēlētāji ar patīkamām emocijām varēs atgriezties savos klubos. Atkārtošos vēlreiz, esmu ļoti lepns par šo turnīru Francijā,” iespaidos dalījās kanādiešu speciālists.

Latvijas izlase sastāvā Francijā debitēja pieci spēlētāji – Sandis Zolmanis, Roberts Kaļķis, Linards Mazurs-Mago, Emīls Ģēģeris un Pauls Svars.
Hārtlijam turnīrā palīdzēja Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns un Latvijas izlases leģenda Edgars Masaļskis, kurš šosezon noslēdza savu vārtsarga karjeru. Tāpat šajā turnīrā kanādietim asistēja bijušais kolēģis Marks Senžans, kurš strādā vienā no Vācijas otrās bundeslīgas klubiem.

LA.lv