Sports
Hokejs

Hārtlijs nebūšot Rīgas “Dinamo” galvenais treneris, runā kanādieši 16

foto: lhf.lv

Kanādiešu speciālists Bobs Hārtlijs nebūs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris, pavēstījis Kanādas medija “TVA Sports” hokeja apskatnieks Reno Lavuā.

“Kā norāda informācijas avots Krievijā, Hārtlijs nekļūs par Rīgas “Dinamo” galveno treneri. Noprotams, ka kluba vadība par to jau ir informēta,” trešdien tvītoja Lavuā.

Pašlaik 56 gadus vecais Hārtlijs šobrīd ir Latvijas izlases galvenais treneris, turklāt kanādieša vadībā komanda izcīnījusi uzvaras pirmajās trijās spēlēs. Tik labs planētas meistarsacīkšu sākums tai iepriekš vēl nebija izdevies. Tiesa, tam bijis pateicīgs kalendārs, jo čempionāta sākumā pretī nākušas aptuveni sava līmeņa izlases, kamēr turpinājumā jāspēkojas ar favorītiem.

Aprīļa beigās Rīgas “Dinamo” paziņoja, ka Hārtlijam piedāvāts kļūt par komandas galveno treneri, turklāt kluba padomes priekšsēdētājs Juros Savickis cerīgi izteicās par speciālista nolīgšanu. Lai gan viņš atklāja, ka skaidrībai jābūt līdz pasaules čempionātam, tā tas tomēr nebija, turklāt Hārtlijs uzsvēra, ka šobrīd viņš vēlas visu savu uzmanību veltīt valstsvienībai un par savu nākotni nerunāt.

Pirms nedēļas par jauno Rīgas “Dinamo” ģenerālmenedžeri tika apstiprināts Ģirts Ankipāns, kamēr iepriekšējais galvenais treneris Normunds Sējējs turpmāk būšot Savicka padomnieks.

Saistītie raksti

Hārtlijs līgumu par valstsvienības vadīšanu noslēdzis pēc sistēmas 1+1 un pēc planētas meistarsacīkstēm kontrakts atkal būs jāpārskata. Tiesa, pēc šīs sezonas viņam beigsies līgums ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Kalgari Flames. Šajā vienībā speciālists jau kādu laiku nestrādā, taču viņam tiek maksāta alga, tāpēc ar nākamo sezonu Hārtlija finansiālās prasības jaunajam darba devējam varētu būt lielākas.

Šajā pavasarī parādījās arī informācija, ka Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) klubs “Fribourg-Gotteron” izteicis Hārtlijam piedāvājumu nākamajā sezonā pārņemt šīs vienības grožus, turklāt arī pats speciālists nenoliedza, ka viņam esot piedāvājumi no Ziemeļamerikas un Eiropas, taču šobrīd prioritāte ir Latvijas izlase.

LA.lv