Sports
Hokejs

Hārtlijs pēc zaudējuma: Tā bija labākā spēle Latvijas izlases izpildījumā 0

foto – Edijs Pālens/LETA

Noslēdzošajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta Latvijas hokeja valstsvienība parādījusi līdz šim labāko sniegumu, uzskata izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

Latvijas hokeja izlase savā noslēdzošajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta pirmdien Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) ietvaros Rāvensburgas pilsētā viesos ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) zaudēja Vācijai.

“Tā bija labākā spēle Latvijas izlases izpildījumā šajā pavasarī. Puišiem teicu, ka esmu priecīgs par komandas parādīto sniegumu un cenšanos. Mēs bijām spēlē līdz pēdējai sekundei,” Latvijas Hokeja federācija (LHF) citē Hārtliju, kurš paudis apmierinājumu ar paveikto ilgajā treniņnometnē. “Tagad mums ir pāris dienas, lai atjaunotos un būtu gataviem pasaules čempionātam.”

Hārtlijs pauda, ka galējā skaidrība par sastāvu būs tuvākajās divās dienās, tomēr tas būs smags lēmums. “Visi puiši smagi strādāja no pirmās treniņnometnes dienas. Šī ir nepateicīgākā mana trenera darba sastāvdaļa. Latvijas izlasi pasaules čempionātā pārstāvēs labākie spēlētāji, kas mums ir pieejami.”

Latvijas izlase ar Vāciju tikās arī dienu iepriekš, kad pagarinājumā apspēlēja to ar 4:3.
“Labi aizvadījām abas spēles un otrā pat bija labāka par pirmo. Šoreiz vācieši uzvarēja, bet viņiem bija ļoti maz iespēju gūt vārtus,” paudis izlases uzbrucējs Jānis Sprukts, kurš uzskata, ka komanda ir gatava pasaules čempionātam. “Pasaules čempionātā parādīsim, ka esam vienoti, ka stāvam un krītam viens par otru.”

Saistītie raksti

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas izlase aizvadīja desmit pārbaudes spēles, izcīnot četras uzvaras. Paredzams, ka pirms pasaules meistarsacīkstēm no sastāva vēl tiks atskaitīti divi uzbrucēji un viens aizsargs.

Pasaules čempionāts hokejā no 5. līdz 20.maijam notiks Vācijas pilsētā Ķelnē un Francijas galvaspilsētā Parīzē, bet Latvija A apakšgrupā Ķelnē tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju, pirmo spēli 6.maijā aizvadot pret dāņiem.

LA.lv