×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. novembris, 2015
Drukāt

HBO dod mājienu, ka jaunajā “Troņu spēles” sezonā būs redzams Džons Snovs

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Aktieris Kīts Haringtons.

Telekanāls HBO publicējis seriāla “Game of Thrones” (“Troņu spēle”) plakātu ar britu aktiera Kita Haringtona spēlētā varoņa Džona Snova asinīm klāto seju un uzrakstu “April”. Tas rada iespaidu, ka nākamā gada aprīlī, kad sāksies seriāla sestā sezona, fani uz ekrāniem varētu ieraudzīt savu iemīļoto varoni.

“Game of Thrones” ir pazīstams ar to, ka seriālā mirst tā galvenie varoņi. Kad iepriekšējās sezonas noslēgumā skatītāju iemīļotais varonis Snovs tika nāvējoši ievainots, sekotāji mēģināja izdomāt jebkādus veidus, kā viņš būtu varējis izdzīvot. HBO plakāts ir pirmā reize kopš pagājušās sezonas beigām, kad tiek atklāts, ka šī varoņa ceļš seriālā turpinās.

Fanu spekulācijas par Snova likteni bijušas balstītas gan tajā, ka aktieris Haringtons redzēts filmēšanas laukumā Īrijā, gan tajā, ka viņš nav nogriezis savus lokainos matus, kas ir Snovam raksturīga iezīme. Teorijas par tēla nākotni uzkurinājuši arī seriāla filmēšanas komandas locekļu izteikumi intervijās. Tajā pašā laikā seriāla veidotāji iepriekš neatklāja, vai Haringtons piedalīsies nākamajā sezonā. Aktieris nepiedalījās arī seriāla faniem veltītos pasākumos.

Plakāts, kurā redzams Snovs, gan vēl joprojām skaidri neparāda to, vai viņš izdzīvos.

“Game of Thrones” ir balstīta Džordža R.R. Mārtina grāmatās “A Song of Ice and Fire” (“Dziesma par ledu un uguni”). Taču sestais romāns vēl nav iznācis, tāpēc seriāla jaunajā sezonā būs atspoguļoti no grāmatām atšķirīgi notikumi.

“Game of Thrones” ir HBO skatītākais seriāls. Katru no tā sērijām vidēji šogad noskatījušies 20 miljoni skatītāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+