×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. marts, 2012
Drukāt

Heidija Kluma pēc šķiršanās ar Sīlu jūtas kā “vētras epicentrā”

kluma_heidija

Supermodele Heidija Kluma pēc attiecību pārtraukšanas ar soulmūzikas dziedātāju Sīlu jūtas nonākusi “vētras epicentrā”. Janvārī pāris paziņoja par šķiršanos pēc septiņus gadus ilgas laulības. Kluma atzīst, ka viņai bijis ļoti grūti ar to samierināties.

“Es jūtos tā, it kā atrastos vētras epicentrā,” sacīja modele, kura laulībā ar Sīlu audzināja četrus bērnus. “Tavā ķermenī plosās emociju vētra. Un, kad ārpasaulē notiek visas šis trakās lietas, vienalga, gribi to vai nē, tā ir vēl viena vētra.”

“Taču, lai cik smagi nebūtu, tāda ir dzīve. Un dažreiz tajā kā beisbola spēlē tavā virzienā lido mānīgi mērķēta bumbiņa. Un tā vietā, lai to noķertu, bumbiņa trāpa tev pa seju no negaidīta leņķa,” viņa tēlaini apraksta situāciju.

Pēc šķiršanās 49 gadus vecais Sīls atklāti runājis par neveiksmīgajām attiecībām, taču Kluma nevēlas to darīt. “Pasaulei nav jāzina viss, kas noticis. Jādalās tikai ar pašiem skaistākajiem aspektiem,” 38 gadus vecā modele pastāstīja modes žurnālam “Elle”. “Taču es nevēlos tajā visā iedziļināties. Vēlos doties tālāk savā dzīvē, ģimenē un karjerā.”

“Man šķiet, ka par mums jau tik daudz pateikts – par viņu, par mani,” sacīja Kluma. “Es nevēlos komentēt, citādi tas mani sadusmos. Ne vienmēr var piezvanīt un pateikt: “Šī nav patiesība, bet šis ir pareizi.””

“Viņš ir pieaudzis vīrietis. Es nevaru noteikt, ko viņam darīt un ko ne. Tas ir smagi,” viņa teica.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+