×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
13. septembris, 2012
Drukāt

Heidija Kluma satiekas ar savu miesassargu

Foto- LETA/AFPFoto- LETA/AFP

Vācu modele Heidija Kluma atklājusi, ka satiekas ar savu miesassargu. Gada sākumā Kluma un viņas vīrs dziedātājs Sīls paziņoja, ka grasās šķirties, kā iemeslu minot “atsvešināšanos”.

Tomēr nesenā intervijā Sīls apvainoja 39 gadus veco modeli neuzticībā ar miesassargu Mārtinu Kirstenu, taču vēlāk paziņoja, ka viņa izteikumi esot “izrauti no konteksta”.

Taču intervijā sarunu šovā “Katie” Kluma atzina, ka nesen uzsākusi attiecības ar Kirstenu, kas apsargājis modeli četrus gadus. “Es nezinu, vai jau varu tās nosaukt par attiecībām, jo tās sākās pavisam nesen,” viņa teica.

“Jā, jā, es pazīstu viņu jau četrus gadus, un viņš četrus gadus bijis tuvs manai ģimenei,” viņa turpināja. “Viņš rūpējās par visu manu ģimeni, īpaši maniem četriem bērniem. Viņš mums ir ļoti palīdzējis, un es viņam esmu uzticējusi savus bērnus. Taču nesen mēs iepazinām viens otru no pavisam citas puses.”

Kluma noraida baumas par neuzticību vīram. “Es nekad neskatījos uz citiem vīriešiem, kamēr biju kopā ar viņu,” viņa sacīja. “Mēs atsvešinājāmies un esam sākuši jaunu dzīvi. Taču ir grūti tikties ar kādu, ja visu laiku tiec vērots. Zināmā mērā tev pat netiek dota iespēja to darīt.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+