Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. oktobris, 2014
Drukāt

Heidijas Klumas un Sīla laulība oficiāli šķirta

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Vācu modeles Heidijas Klumas un britu R&B dziedātāja Sīla septiņus gadus ilgusī laulība ir oficiāli šķirta.

Pāris sāka dzīvot atsevišķi 2012. gada janvārī. Šī gada jūlijā viņi panāca vienošanos par īpašuma pārdali un aizbildniecību pār bērniem, taču sīkākas ziņas par to netiek atklātas.

Dažus mēnešus pēc attiecību izjukšanas Sīls apgalvoja, ka Kluma esot viņu krāpusi ar toreizējo miesassargu Mārtinu Kristenu, ar kuru modele pēc tam uzsāka pusotru gadu ilgas attiecības.

51 gadu vecajam Sīlam un 41 gadu vecajai Klumai ir četri bērni – desmit gadus vecā Lenija, astoņgadīgais Henrijs, septiņus gadus vecais Džons un četrgadīgā Lū.

Kluma kopš februāra tiekas ar 27 gadus veco mākslas darbu tirgotāju Vito Šnābelu.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+