Mobilā versija
+1.4°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
1. septembris, 2014
Drukāt

Helēna Fīldinga, “Bridžita Džounsa. Kā traka pēc viņa” (2)

Fildinga_8

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa. “Kontinents”.

Slavenā Bridžita Džounsa ir atgriezusies kā piecdesmitgadniece. Divi bērni, kā vienmēr pārāk daudz kaloriju un izmisuma dzelme. Bridžitai jātiek ar dzīvi galā vienai, un tas nemaz nav vienkārši. Tomēr sev raksturīgo humora izjūtu viņa nav zaudējusi, kaut, iespējams, dzīve to padarījusi mazliet melnāku. Tām, kuru virtuve vienmēr nemirdz ideālā kārtībā, kuras mēdz ierasties bērniem pakaļ pēdējā brīdī un pazīst sajūtu, kāda rodas, saprotot – pieļauta muļķīga kļūda –, lasīt trešo grāmatu par Bridžitu Džounsu / Dārsija kundzi būs tikpat aizraujoši kā pirmās divas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Klaji meli- trešā grāmata pilnīgi nebaudāma. Ja 30 gadniece pirmajās 2 grāmatās vēl bija tāda, pa kuru pasmaidīt, tad sieviete 51 gada vecumā, kurai aktuāli ir vēmekļi, gnīdas un pirdieni, vairs smaidu neraisa, drīzāk gan nožēlu.

  2. Ļoti prasti.

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+