Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
1. septembris, 2014
Drukāt

Helēna Fīldinga, “Bridžita Džounsa. Kā traka pēc viņa” (2)

Fildinga_8

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa. “Kontinents”.

Slavenā Bridžita Džounsa ir atgriezusies kā piecdesmitgadniece. Divi bērni, kā vienmēr pārāk daudz kaloriju un izmisuma dzelme. Bridžitai jātiek ar dzīvi galā vienai, un tas nemaz nav vienkārši. Tomēr sev raksturīgo humora izjūtu viņa nav zaudējusi, kaut, iespējams, dzīve to padarījusi mazliet melnāku. Tām, kuru virtuve vienmēr nemirdz ideālā kārtībā, kuras mēdz ierasties bērniem pakaļ pēdējā brīdī un pazīst sajūtu, kāda rodas, saprotot – pieļauta muļķīga kļūda –, lasīt trešo grāmatu par Bridžitu Džounsu / Dārsija kundzi būs tikpat aizraujoši kā pirmās divas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Klaji meli- trešā grāmata pilnīgi nebaudāma. Ja 30 gadniece pirmajās 2 grāmatās vēl bija tāda, pa kuru pasmaidīt, tad sieviete 51 gada vecumā, kurai aktuāli ir vēmekļi, gnīdas un pirdieni, vairs smaidu neraisa, drīzāk gan nožēlu.

  2. Ļoti prasti.

Aktiera acis pasaka vairāk nekā vārdi. Baibai Indriksonei – 85 (1)Lai gan populārajai teātra un kino aktrisei Baibai Indriksonei 22. februārī jau paliks 85 gadi, viņa joprojām trijos teātros spēlē izrādēs un jūtas labi.
Draugiem Facebook Twitter Google+