×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. maijs, 2017
Drukāt

Helikopters veic avārijas nolaišanos lauku viensētā (6)

Foto: LETA/RIA NovostiFoto: LETA/RIA Novosti

Kādā Lietuvas Pakruojas rajona lauku sētā otrdienas vakarā ieradušies neparasti ciemiņi – ceļā no Polijas uz Latviju tur spēcīgās snigšanas dēļ nācies veikt avārijas nolaišanos nelielam helikopteram, kurā lidojuši divi vīri – pilots, 44 gadus vecs Latvijas pilsonis, un pasažieris, 41 gadu vecs Vācijas pilsonis, vēsta Lietuvas mediji.

75 gadus vecā saimniece Jadviga nav varējusi noticēt savām acīm, kad pagalmā ar spēcīgu rūkoņu nolaidies mazs balts helikopters un no tā izkāpuši divi cilvēki, raksta portāls “Alfa.lt”.

Drīz vien atsteigušies arī Šauļu apriņķa policijas komisariāta darbinieki, kas no reģiona lidojumu vadības centra saņēmuši ziņu par nelielā lidaparāta nolaišanos Rozalimas pašvaldībā.

Secinot, ka nekādi likumdošanas akti nav pārkāpti un cilvēki nav cietuši, noskaidrojot ceļotāju identitāti un pārbaudot, vai viņi nav lietojuši alkoholu, policistiem nācies atzīt, ka ar to šis incidents beidzies.

Kamēr Jadviga ciemiņus un policistus cienājusi ar tēju, saimnieks Jurģis pēc garas darba dienas gulējis ciešā miegā. Saprasties ar angliski runājošajiem viesiem saimniecei pa tālruni palīdzējusi Jonišķos dzīvojošā meita.

Kā raksta portāls “Lrytas.lt”, abi vīri nolēmuši turpināt ceļu ar citu transportu – viņi izsaukuši taksi un devušies tālāk uz Rīgu, lūdzot viesmīlīgos saimniekus pieskatīt helikopteru, kamēr iestāsies lidošanai labvēlīgs laiks.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. …vajag izrādīties ka māk,ŠĻUPSTĒT,angliski.Bet ticamāk,kārtejā pīle.Viena tante teica,otra murgoja tālāk.Helihopters var nosēsties kur vēlas.Bet tieši,sliktas redzamības apstākļos sētā-apsurds.

  2. Idiots pilots pakļāva nāvei Vācijas pilotu – ai, kā sagribājās pazīmēties. Ir, ir mums tādi lidoņi “Ikari”, kas lido, krīt, bet turpina ākstīties.
    Viens tāds stulbenis salauza kaulus, bet turpina ķīlēt ļoteni, lai atkal izaicinātu likteni. Tas viss uz firmas rēķina, kur strādā vergi.
    latvija/22646-adazos-cietusais-pilots-ir-lielakais-zivju-produkcijas-razotaja-gamma-a-lidzipasnieks.htm

  3. Latvijas apdirsēju valodā gan vairs nevar saprasties.

  4. Es ar gribu savā sētā lidojamo, kamēr šie prom, var aplidot savus laukus

  5. Kādreiz latvieši saprata lietuviešu valodu,un lietuvieši latviešu valodu arī

  6. Kādreiz latvieši ar lietuviešiem ļoti labi sapratās krieviski (ja vien gribēja saprast), tagad Latvijas apmīzēju valodā ar tulku ar telefona starpniecību.

Draugiem Facebook Twitter Google+