Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Helsinkos atklāts Latvijas dizaina pop-up veikals

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ekspozīcijā ar keramikas izstrādājumiem piedalās arī uzņēmums no Kocēnu novada – "Vaidava Ceramics".

Šodien, 21. janvārī, Latvijas dienu “Taste Latvia” ietvaros Helsinkos, Somijā atklās pop-up veikala ekspozīciju, kas izvietota Helsinkos populārā konceptveikalā “Urban Story”. Ekspozīcijā ar keramikas izstrādājumiem piedalās arī uzņēmums no Kocēnu novada – “Vaidava Ceramics”, portāls LA.lv uzzināja Kocēnu novada domē.

Tirdzniecības misijas, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Somijā, mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Somijā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

“Urban Story” ir viens no Helsinku konceptveikaliem, kas savā tirdzniecības telpā pastāvīgi maina kolekcijas, saglabājot ambīciju tirgot augstas klases alternatīvu dizainu. “Urban Story” ir atpazīstama “ceļa zīme” ne tikai pilsētas radošajā dzīvē, bet arī vietējo un ārvalstu dizaineru un tūristu iemīļota tikšanās vieta.

Kā stāsta Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte, Latvijas dizaina produkti tiks izvietoti “Urban Story” tirdzniecības telpās īpaši šīs misijas vajadzībām paredzētā vietā, turklāt, lai palīdzētu Latvijas dizaineriem nodot vēstījumu par savu zīmolu, tā radīšanas procesu un pieredzi.

Latvijas dizaina priekšmetu pop-up veikala oficiālajā atklāšanā 19. janvārī katram dizaina zīmolam bija iespēja sniegt individuālu prezentāciju, uz kurām bija uzaicināti koncepta un dzīves stila veikalu iepircēji, blogeri, žurnālisti, vienlaikus sniedzot iespēju neformālās sarunās dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Produktu tirdzniecība veikalā norisinās no 19. janvāra līdz 1. februārim.

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (15)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+