Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Helsinkos atklāts Latvijas dizaina pop-up veikals

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ekspozīcijā ar keramikas izstrādājumiem piedalās arī uzņēmums no Kocēnu novada – "Vaidava Ceramics".

Šodien, 21. janvārī, Latvijas dienu “Taste Latvia” ietvaros Helsinkos, Somijā atklās pop-up veikala ekspozīciju, kas izvietota Helsinkos populārā konceptveikalā “Urban Story”. Ekspozīcijā ar keramikas izstrādājumiem piedalās arī uzņēmums no Kocēnu novada – “Vaidava Ceramics”, portāls LA.lv uzzināja Kocēnu novada domē.

Tirdzniecības misijas, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Somijā, mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Somijā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

“Urban Story” ir viens no Helsinku konceptveikaliem, kas savā tirdzniecības telpā pastāvīgi maina kolekcijas, saglabājot ambīciju tirgot augstas klases alternatīvu dizainu. “Urban Story” ir atpazīstama “ceļa zīme” ne tikai pilsētas radošajā dzīvē, bet arī vietējo un ārvalstu dizaineru un tūristu iemīļota tikšanās vieta.

Kā stāsta Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte, Latvijas dizaina produkti tiks izvietoti “Urban Story” tirdzniecības telpās īpaši šīs misijas vajadzībām paredzētā vietā, turklāt, lai palīdzētu Latvijas dizaineriem nodot vēstījumu par savu zīmolu, tā radīšanas procesu un pieredzi.

Latvijas dizaina priekšmetu pop-up veikala oficiālajā atklāšanā 19. janvārī katram dizaina zīmolam bija iespēja sniegt individuālu prezentāciju, uz kurām bija uzaicināti koncepta un dzīves stila veikalu iepircēji, blogeri, žurnālisti, vienlaikus sniedzot iespēju neformālās sarunās dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Produktu tirdzniecība veikalā norisinās no 19. janvāra līdz 1. februārim.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (3)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+