Foto no arhīva

Helsinku “Jokerit” bez Kuldas izcīna uzvaru KHL spēlē 0

Helsinku “Jokerit” vienība bez Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pieteikumā svētdien izcīnīja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Somijas klubs savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:1, 3:1, 1:1) pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Mača rezultātu pirmā perioda sestajā minūtē atklāja viesu spēlētājs Deniss Osipovs, bet otrās trešdaļas sākuma Jesse Joensū panāca izlīdzinājumu. Trīsarpus minūtes vēlāk Jegors Korškovs vēlreiz izvirzīja vadībā “Lokomotiv”, bet Mika Niemi atkal panāca neizšķirtu.

Pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām Topi Jākola pirmo reizi mačā izvirzīja vadībā mājiniekus, taču trešās trešdaļas piektajā minūtē Daniils Apaļkovs vienus vārtus atguva. Perioda vidū Sakari Salminens guva ceturtos vārtus “Jokerit” labā, bet pretinieki līdz mača beigām neatspēlējās, tādējādi Helsinku hokejisti svinēja uzvaru ar rezultātu 4:3.

Kulda otro spēli pēc kārtas netika pieteikts mačam.

Visas līgas un Rietumu konferences kopvērtējuma līdere ar 38 punktiem 16 mačos ir Maskavas CSKA, kamēr 35 punkti 15 spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA. Trešo vietu ar 33 punktiem ieņem uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, bet sestā ar 26 punktiem 16 cīņās ir Maskavas “Dinamo”, kur spēlē Mārtiņš Karsums.

Tikmēr “Jokerit” ar 22 punktiem atrodama devītajā vietā, bet Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ar sešiem punktiem 14 mačos ir pēdējā Rietumu konferencē un visā līgā.

Savukārt Austrumu konferences pirmajā vietā ar 32 punktiem 16 spēlēs atrodas Magņitogorskas “Metallurg”. Astotajā vietā ar 20 punktiem 15 spēlēs ir Arta Ābola trenētā Toljati “Lada”, kuru pārstāv vārtsargs Edgars Masaļskis un Kristaps Sotnieks, bet Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” ar 15 punktiem 14 mačos ir 13.vietā.